Провести евакуацію екіпажу крейсеру "Москва" не дозволив шторм, - ДПСУ

Про це під час пресконференції повідомила речниця Морської охорони ДПСУ Наталія Гуменюк, передає Цензор.НЕТ.
"Влучання призвело до здетонування боєкомплекту і почалась боротьба за живучість. Ми спостерігали за тим, як інші кораблі намагалися надати допомогу, але навіть сили природи були на боці України. Тому що шторм не дозволяв ані провести спокійно рятувальну операцію, ані евакуювати екіпаж. Ураження настільки серйозні, що боєздатність корабля втрачена", - розповіла вона.
Топ коментарі
+70 саша паламарчук
показати весь коментар
15.04.2022 21:28 Відповісти Посилання +52 Вася Шевченко #371210
показати весь коментар
15.04.2022 21:39 Відповісти Посилання +40 1sarmat
показати весь коментар
15.04.2022 22:03 Відповісти Посилання