4572 відвідувача онлайн

Наступні санкції будуть націлені на військово-промисловий комплекс РФ, - Мінфін США

путін

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив заступник міністра фінансів США Уоллі Адеємо.

"Тоді як ми продовжуємо уважний санкційний тиск на РФ, її ключові фінансові структури, наступною фазою нашої роботи буде поступове виведення з ладу російської військової машини. Для цього потрібно створювати перешкоди роботі ВПК РФ, порушувати його ланцюжки поставок", - пояснив він.

Адеємр зазначив, що адміністрація США продовжує "використання санкцій, експортних обмежень, щоб позбавити Росію потрібних їй ресурсів".

"Йдеться про такі сфери, як космос, електроніка та інші сфери, що мають відношення до оборонної промисловості", - уточнив він.

Топ коментарі
+35
А может, с этого начинать надо было?!
показати весь коментар
18.04.2022 22:15 Відповісти
+31
Это конечно хорошая новость, но не на 54/55 день войны.
показати весь коментар
18.04.2022 22:15 Відповісти
+16
В смысле следующий пакет??? А что до сих пор военно-промышленный комплекс не под санкциями??? А ничего что война против европы идёт?
показати весь коментар
18.04.2022 22:18 Відповісти

Завантаження...