6428 відвідувачів онлайн

Україна готова обміняти Медведчука на маріупольців і захисників, - ОП

медведчук

Радник голови ОП Михайло Подоляк вважає, що Україна готова обміняти Віктора Медведчука на звільнення всіх захисників та мешканців Маріуполя, але сумнівається, що на це піде Росія.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку заяву зробив Подоляк в ефірі телемарафону

"Це дійсно єдина пропозиція, яка могла скластися у нього (Медведчука – ред.) в голові і на яку може погодитися Україна. Ми готові, я так вважаю, як держава всіх людей забрати з Маріуполя, щоб вони там не гинули.

Але мені видається, що РФ не піде на це. Тому що для них Маріуполь став символом незламності України. А росіяни сьогодні взагалі психічно повернуті на дивних символах. І для них зруйнувати символ незламності країни – це дуже принциповий момент", - зазначив він.

Водночас Подоляк має надію, "що хтось, може, підкаже політичному керівництву РФ, що це було б непогано з точки зору гуманістичного підходу".

"Але я себе ловлю на думці – який гуманістичний підхід, коли ми говоримо про РФ?", - додав радник голови ОП.

Топ коментарі
+20
А що це Зеля так швидко хоче позбутися медведчука? Боїться при розслідуванні мережі колаборантів вийти на свою ОПу?
показати весь коментар
18.04.2022 22:51 Відповісти
+15
А засудити цього виродка нє? Він залишиться не винуватим ні в чому?
показати весь коментар
18.04.2022 22:53 Відповісти
+14
Вбивця Василя Стуса та кум ***** - це ворог. Його треба судити, а не міняти.
показати весь коментар
18.04.2022 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобто здати Маріуполь? Військові ж сказали, що не вийдуть звідти.
показати весь коментар
18.04.2022 22:48 Відповісти
Так, ОП насрати на конституцію, закони і волю народу!
показати весь коментар
18.04.2022 22:49 Відповісти
Та мертвечук ***** не потрібен
показати весь коментар
18.04.2022 22:49 Відповісти
Пишуть що в Миколаєві та Харкові зараз жесть!!!Криють страшно!!!!
показати весь коментар
18.04.2022 22:50 Відповісти
уточняйте хто кого?
показати весь коментар
18.04.2022 22:59 Відповісти
Те, що наших криють зверху - до гадалки не ходи.
показати весь коментар
18.04.2022 23:03 Відповісти
миша, та чего уж там - пробуй медведчука на медведева поменять. Это ж равноценный обмен будет.
сказочники, *****...
показати весь коментар
18.04.2022 22:50 Відповісти
А що це Зеля так швидко хоче позбутися медведчука? Боїться при розслідуванні мережі колаборантів вийти на свою ОПу?
показати весь коментар
18.04.2022 22:51 Відповісти
Ну да, а то еще расскажет под запись про кремлевскую операцию "Буратино"
показати весь коментар
18.04.2022 23:19 Відповісти
Где зеленский набрал этих клоунов...
показати весь коментар
18.04.2022 22:52 Відповісти
это они его набрали
показати весь коментар
18.04.2022 23:19 Відповісти
Подоляку можна просто так )(улу віддавати....
показати весь коментар
18.04.2022 22:52 Відповісти
А засудити цього виродка нє? Він залишиться не винуватим ні в чому?
показати весь коментар
18.04.2022 22:53 Відповісти
разом з цивільними повинні бути вся зелена мразота при виході щоб не було як в Іловайську. Війскові не покинуть Марік
показати весь коментар
18.04.2022 22:53 Відповісти
Подоляк,ти хто такий? Не розписуйся за Україну.Обміняєте цю падаль-вас вже ніхто обмінювати не буде! І ти знаєш чому!
показати весь коментар
18.04.2022 22:54 Відповісти
с бутылки тебя сняли? так это не на долго
показати весь коментар
18.04.2022 23:20 Відповісти
Хочуть *********** не погоджується=продовжає знищувати людей як цивільних так і військових=Україна взагалі виходить з переговорів і ми будемо їх ******* до переможного=профіт, а якщо зможемо обміняти, то врятуємо людей і це буде явний програш *****
показати весь коментар
18.04.2022 22:57 Відповісти
дай угадаю - ты за зеленского голосовал? классно причинно-следственные связи просчитываешь! в стиле "хуже не будет" и "какая разница"!
показати весь коментар
18.04.2022 23:22 Відповісти
Вбивця Василя Стуса та кум ***** - це ворог. Його треба судити, а не міняти.
показати весь коментар
18.04.2022 22:58 Відповісти
А нахер он русским нужен? Ну ещё 1 к 1 может и обменяли б, но на много тысяч?
показати весь коментар
18.04.2022 22:59 Відповісти
Я б в довісок добавив до мертвичука і подоляка з всією ОП-ою, але там такого лайна і свого вистачає
показати весь коментар
18.04.2022 23:02 Відповісти
А хто питав Україну? Чи в нас подоляк це вся Україна? Згинь!
показати весь коментар
18.04.2022 23:09 Відповісти
Они могут прикрыться обменом и уничтожить Азов при выходе безоружный.. Мертвечук уже мёртвый груз.
показати весь коментар
18.04.2022 23:11 Відповісти
Неужели Зеленский и & Со не понимают..что «медведчук»уже никому в раше не нужен..Его не обменяют..разве Азовцев можно сравнить с «медведчуком»?»пу»нужны живые Азовцы и остаток украинских войск..,это превыше всего..У «пу»очень злой и циничный план относительно всех Мариупольцев и военных и особенно Азовцев.
показати весь коментар
18.04.2022 23:19 Відповісти
Зараз цена на ведмедьчука дуже впала....не дадуть ні копійки...це вже понятно всім хто не тупий або осел...
показати весь коментар
18.04.2022 23:37 Відповісти
Живий він нікому не потрібний
показати весь коментар
19.04.2022 00:06 Відповісти
Як воно цікаво зроблено...віддати Мертвкчука ...та і маріупіль,це так ну дуже цікаво!А чому б не навпаки нехай Рузгіє з Маріуполя виходять а ні Азов ,тмертвечука віддати в обмін на те що рузгіє вийдуть зі всієї Украіни або як мінімум з півдня! чому ОП це не прийме до уваги?
показати весь коментар
18.04.2022 23:53 Відповісти
Эта мразь должна быть осуждена и гнить в тюрьме по максимуму, чтобы народ увидел жалкую судьбу предателя. Меняют военных на военных, как бы дорого и больно это не стоило. Слишком быстро ОП заявило о решении, боятся ненужной информации, а для русских он и не настолько ценен. Вопрос почему до сих пор конкретно работал на уничтожение Украины, а власть не наблюдала. Всё ответы в ОП