9698 відвідувачів онлайн
6 749 27

Російські військові готують низку псевдо-референдумів для "легалізації" окупаційних адміністрацій в захоплених регіонах на півдні, - ГУР Міноборони

мо,гур

Російські військові готують низку "референдумів" для "легалізації" окупаційних адміністрацій у тимчасово захоплених населених пунктах Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, інформує Цензор.НЕТ.

"На окупованій території Херсонської області друкують бюлетені, бланки, брошури, плакати та буклети для проведення голосування на "референдумі" зі створення чергової псевдо-республіки "ХНР" та визнання окупаційної влади. Для цього залучено, зокрема, потужності друкарні у місті Нова Каховка (вул. Горького, 5а).

Місцеві мешканці переконані – реального голосування не проводитимуть, окрім показових дільниць, організованих в якості "картинки" для російських ЗМІ. "Голосування" оформлять за допомогою паспортних даних, зібраних під час отримання "гуманітарної допомоги". Щоб отримати продуктовий пайок мешканці мали заповнювати анкети із зазначенням особистої інформації", - йдеться у повідомленні.

"Референдум" щодо обрання мера та адміністративного приєднання до окупованого Криму готується також в місті Снігурівка (Миколаївська область). Мешканців закликають у визначений час прийти на дільниці. Захід організовують проросійськи налаштовані голова місцевої ради Тетяна Мезіна та колишній голова Олександр Ларченко.

За даними ГУР, в окупованій Снігурівці Запорізької області розпочато перепис населення осіб пенсійного віку. Росіяни анонсують встановлення до 1 вересня російської адміністрації, відкриття відділення "пошти росії", запуск мобільного зв’язку та інтернет-послуг від російських провайдерів, введення в обіг російських рублів. Є інформація про початок оформлення російських паспортів, в тому числі – закордонних.

Топ коментарі
+25
Ну готовят да и *** с ними. Никаких юридических последствий это не несет. Вообще не вижу подобные кацапские хотения публиковать.
показати весь коментар
19.04.2022 19:17 Відповісти
+18
Касапы свои референдумы засуньте себе в сраку. Вас всё равно выпистуют из Украины. Многие организаторы поедут домой в мешках а остальных собаки порастаскивают.
показати весь коментар
19.04.2022 19:20 Відповісти
+14
Бомбить их надо там активнее, будет не до референдума.
показати весь коментар
19.04.2022 19:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну готовят да и *** с ними. Никаких юридических последствий это не несет. Вообще не вижу подобные кацапские хотения публиковать.
показати весь коментар
19.04.2022 19:17 Відповісти
На 100% согласен!!! Пусть убьются со своими бюлютенями!!! Всем этим недо"республикам", скоро кирдык!!!!
показати весь коментар
19.04.2022 19:27 Відповісти
це виключно для кацапського споживання і щоб далі верещати про якісь фіктивні нароти, що хочуть приєднатись до підарашки
показати весь коментар
19.04.2022 21:30 Відповісти
і щоб потім своїм мотивувати, що напад на ті недореспубліки нові регіони підарсії, це типа напад на підарсію
показати весь коментар
19.04.2022 21:31 Відповісти
Окупанти "засвітили" нового "главу Херсона" - місцеву тварину не знайшли, прислали з Саратова.. якогось Кастюкевича
показати весь коментар
19.04.2022 19:19 Відповісти
С таким же успехом мы можем назначит главу ростовской области.
показати весь коментар
19.04.2022 20:57 Відповісти
Картинка для параша тв....и не более...
показати весь коментар
19.04.2022 19:19 Відповісти
Касапы свои референдумы засуньте себе в сраку. Вас всё равно выпистуют из Украины. Многие организаторы поедут домой в мешках а остальных собаки порастаскивают.
показати весь коментар
19.04.2022 19:20 Відповісти
навіщо навіть про це писати?
показати весь коментар
19.04.2022 19:20 Відповісти
скоро праздники , тупорылой кацапне живущей в телевизоре , надо показать картинки "побед" ***** , вот и работает союзмультфильм
показати весь коментар
19.04.2022 19:23 Відповісти
Бомбить их надо там активнее, будет не до референдума.
показати весь коментар
19.04.2022 19:27 Відповісти
Хорошо сказано!!!
Времени свободного много .
показати весь коментар
19.04.2022 19:28 Відповісти
Та до дупи ті касабські "рехферендуми".
Опісля звільнення вся та гидота ,що засвітитися буде ...на стовпах теліпатись..А мо і раніше.
показати весь коментар
19.04.2022 19:29 Відповісти
ну супер, зрозуміло. соромлюсь запитати - а ми що готуємо?
показати весь коментар
19.04.2022 19:30 Відповісти
Редакторам на заметку: у рашистов никакие не военные, а натуральные оккупанты !
показати весь коментар
19.04.2022 19:33 Відповісти
Небольшое дополнение: гниды, мрази и мародёры!
показати весь коментар
19.04.2022 20:09 Відповісти
Ви с цим гівном щось плануєте робити??? Чи ви подаруєте гоблінам Херсон, Мілітлполь? Дозволите зробити те саме сміття "лнр/днр" що на сході? Там ладно, там завжди були відбиті на всю голову населення, але населення Херсону проти того сміття. Мілітополь проти. Люди, боріться. Ріжте москальню. Партизаньте. То ваше місто. Ваше майбутнє. Ваші квартири
показати весь коментар
19.04.2022 19:33 Відповісти
Новина "КИПЯТОК" як длоя роботи ГУР
показати весь коментар
19.04.2022 19:52 Відповісти
Дуже цінні розвіддані. Видно що "развєдчікі" подивились кацапський телевізор...
показати весь коментар
19.04.2022 20:01 Відповісти
Вот и посмотрите, теперь параша будет настаивать, что нужно прислушаться ко мнению жителей Херсона и иже с ними в лице неважно кого. Чем дольше территории в оккупации, тем болезненнее их вызволять.
показати весь коментар
19.04.2022 20:02 Відповісти
насрать
показати весь коментар
19.04.2022 20:15 Відповісти
8 лет на Донбассе была позиционная война потому что у Украины не было достаточно хорошего и нового оружия. Сейчас ситуация иная и ни о каких удержаниях территорий Россией не может быть и речи. Их просто будут перемалывать в фарш и они будут отступать.
показати весь коментар
19.04.2022 20:10 Відповісти
Кто пишет, что это не важно, занимают позицию страуса. Если решили делать хнр значит никакого мира не будет.
показати весь коментар
19.04.2022 20:16 Відповісти
А не до жопы что они там нарисуют. Все равно мы будем освобождать свою землю и своих людей аж до крыма чтобы они там не напридумывали.
показати весь коментар
19.04.2022 20:55 Відповісти
Не "до Крыма",а-включая Крым