6037 відвідувачів онлайн
3 902 22

МЗС підтримує ініціативу запровадження чотириденної "гуманітарної паузи" на Великдень

мзс

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства.

"Цілком поділяємо думку, що гуманітарна пауза є необхідною для безпечної евакуації тисяч цивільних осіб, які бажають покинути небезпечні зони триваючих та можливих бойових дій, насамперед з багатостраждального Маріуполя. Високо цінуємо готовність ООН забезпечити доставку вкрай потрібної гуманітарної допомоги населенню найбільш постраждалих районів України у разі досягнення "режиму тиші", - йдеться в повідомленні.

В МЗС наголосили, що Росія повинна припинити напади на цивільні об'єкти України для забезпечення захисту цивільного населення, зокрема осіб, які перебувають у вразливих ситуаціях, включаючи жінок і дітей, а також гуманітарного персоналу та журналістів.

"Закликаємо Росію до повної поваги міжнародних зусиль із захисту медичного та гуманітарного персоналу, їхніх транспортних засобів і обладнання, а також лікарень та інших медичних установ. РФ має також забезпечити безпечний і безперешкодний доступ до населення на тимчасово окупованих територіях гуманітарного персоналу та його транспортних засобів і обладнання", - додали в Міністерстві.

"Наголошуємо, що блокади російськими військовими українських міст, зокрема Маріуполя, ще більше загострюють і без того критичну гуманітарну ситуацію для цивільного населення та перешкоджають евакуаційним зусиллям. Росія має негайно припинити ці блокади. Виконання цих умов забезпечить добровільний, безпечний і безперешкодний прохід цивільних осіб, які рятуються від агресії та насильства", - наголосили в МЗС.

В Міністерстві підтвердили свою згоду на пропозиції щодо гуманітарного перемир’я.

Топ коментарі
+16
Це щоб орки встигли окопатись на нових позиціях?
показати весь коментар
20.04.2022 18:26 Відповісти
+14
"гуманітарна пауза" на чотири дні - підтягнути касапам резерви? це жарт чи шкідництво? Якраз, щоби вони закріпилися на позиціях у нас під носом та почали нас на повну гатити?
показати весь коментар
20.04.2022 18:25 Відповісти
+12
Зе-пацани не можуть без шашличків на травневі, ну дайте ж людям побухать спокійно, скотиняки!

(якщо без жартів, то ВИ ЩО *******? ЯКЕ НА *** ПЕРЕМИР'Я? ЩОБ КАЦАПИ ЩЕ СИЛЬНІШЕ ЗАКРІПИЛИСЯ? ВАМ НЕДОСТАТНЬО ТОГО ЩО ВИ ВЖЕ ******** ВЕСЬ ПІВДЕНЬ??)
показати весь коментар
20.04.2022 18:30 Відповісти

Завантаження...