5656 відвідувачів онлайн
4 182 12

Від російських окупантів звільнено 934 населених пункти, - Зеленський

зсу

Про це у вечірньому відеозверненні повідомив президент Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

"Звільнено вже 934 населених пункти. Поліція відновила роботу у 435 населених пунктах. Місцеве самоврядування запрацювало у 431 громаді. Роботу гуманітарних штабів розпочато у 361 населеному пункті", - зазначив президент.

Також поступово відновлюють доступ людей до медичних та освітніх послуг, до органів соціального захисту, автомобільне сполучення, постачання електрики, газу, води.

Топ коментарі
+9
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007888786949&__cft__[0]=AZX51f_WKqKCZ2gAzm5yhyVo9BUhJ5Lx5LZF3zf2DhNRRjDClOb8E4xoBXAzTo3s9N2HosoW3nx78UnC-iredWN1uRSgjyR-tQYEjOCJyPkaEc7QE4Iwrszb1XYf3nnM6n8&__tn__=-UC%2CP-R Віталій Різничук

Тут Рашка нам боєзапасів на 200млн$ підігнала, серед іншого деталей на 50 танків СБУ накрило склад на Харківщині де зберігалося російської зброї на 200млн $.

Це співмірно з допомогою тієї ж Чехії. Росія планувала, що цими набоями поповнюватиме запаси коли просунеться вглиб України. + дуже багато комплектуючих для ремонту танків та бронетехніки. Що ж це дуже гуд... буде чим ремонтувати 250 захоплених у РФ танків.

Тільки задумайтесь: 50 двигунів для танків. Тобто за незначний період Україна буде в змозі добавити до сил ЗСУ - 50 танків.



308308

35 Comments

56 Shares
показати весь коментар
20.04.2022 23:12 Відповісти
+7
пора выходить на границу и идти на Крым! Молодцы!
показати весь коментар
20.04.2022 23:12 Відповісти
+5
Це добра статистика особливо якщо рахувати села.Де факто Изюм не наш,Рубіжне і Попасна орки вже закріпилися на околицях.Херсон ніяких рухів взагалі.Під Харковом теж саме відвинули на постріл градів і вони поливают місто ,рухів нема.Маріуполь місто зрівняли с землею вбили кучу народу і без допомоги Азову а тепер ми його здаємо.Миколаїв відкинули орків на 30 км і тупо руха ніякого тільки дозволяємо поливати місто градами і зрівнювати його.Рух по херсонскій області по референдумах і грабування вбивства і згвалтування населення.На західній купа зброї яка застрягла на складах і не доходе в війська.Навіть американці в шоці.При тому що почалася важлива фаза і йде другий пакет допомоги.Я бачу і чую що там багато балаканини зверху і гасел а також я бачу як і всі карту.
Захищатись і їх перемелювати це добре.Але так діла не буде якщо ми постійно будемо в ролі жертв і терпіл !
показати весь коментар
20.04.2022 23:26 Відповісти

Завантаження...