5509 посетителей онлайн

От российских оккупантов освобождены 934 населенных пункта, - Зеленский

зсу

Об этом в вечернем видеообращении сообщил президент Владимир Зеленский, передает Цензор.НЕТ.

"Освобождены уже 934 населенных пункта. Полиция возобновила работу в 435 населенных пунктах. Местное самоуправление заработало в 431 громаде. Работа гуманитарных штабов начата в 361 населенном пункте", - отметил президент.

Также постепенно восстанавливают доступ людей к медицинским и образовательным услугам, к органам социальной защиты, восстанавливают автомобильное сообщение, поставки электричества, газа, воды.

Топ комментарии
+9
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007888786949&__cft__[0]=AZX51f_WKqKCZ2gAzm5yhyVo9BUhJ5Lx5LZF3zf2DhNRRjDClOb8E4xoBXAzTo3s9N2HosoW3nx78UnC-iredWN1uRSgjyR-tQYEjOCJyPkaEc7QE4Iwrszb1XYf3nnM6n8&__tn__=-UC%2CP-R Віталій Різничук

Тут Рашка нам боєзапасів на 200млн$ підігнала, серед іншого деталей на 50 танків СБУ накрило склад на Харківщині де зберігалося російської зброї на 200млн $.

Це співмірно з допомогою тієї ж Чехії. Росія планувала, що цими набоями поповнюватиме запаси коли просунеться вглиб України. + дуже багато комплектуючих для ремонту танків та бронетехніки. Що ж це дуже гуд... буде чим ремонтувати 250 захоплених у РФ танків.

Тільки задумайтесь: 50 двигунів для танків. Тобто за незначний період Україна буде в змозі добавити до сил ЗСУ - 50 танків.



308308

35 Comments

56 Shares
показать весь комментарий
20.04.2022 23:12 Ответить
+7
пора выходить на границу и идти на Крым! Молодцы!
показать весь комментарий
20.04.2022 23:12 Ответить
+5
Це добра статистика особливо якщо рахувати села.Де факто Изюм не наш,Рубіжне і Попасна орки вже закріпилися на околицях.Херсон ніяких рухів взагалі.Під Харковом теж саме відвинули на постріл градів і вони поливают місто ,рухів нема.Маріуполь місто зрівняли с землею вбили кучу народу і без допомоги Азову а тепер ми його здаємо.Миколаїв відкинули орків на 30 км і тупо руха ніякого тільки дозволяємо поливати місто градами і зрівнювати його.Рух по херсонскій області по референдумах і грабування вбивства і згвалтування населення.На західній купа зброї яка застрягла на складах і не доходе в війська.Навіть американці в шоці.При тому що почалася важлива фаза і йде другий пакет допомоги.Я бачу і чую що там багато балаканини зверху і гасел а також я бачу як і всі карту.
Захищатись і їх перемелювати це добре.Але так діла не буде якщо ми постійно будемо в ролі жертв і терпіл !
показать весь комментарий
20.04.2022 23:26 Ответить

Загрузка...