11172 відвідувача онлайн
20 013 152

Війна може закінчитися переговорами Зеленського й Путіна, - Подоляк

зеленський,путін

Про це радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу глави держави.

"Це те, над чим працює сьогодні команда юристів, консультантів і переговорна група з української сторони. Відповідно, ми сподіваємося, що позиції Президента Володимира Зеленського будуть надзвичайно міцними на цих переговорах", – сказав він.

Михайло Подоляк переконаний, що Зеленський зуміє на переговорах донести до Путіна ключові, принципові для України речі.

Водночас, на думку Подоляка, потрібно дочекатися розвитку ситуації на Донбасі.

"Ресурсів у них достатньо, ракет достатньо, бомбардувати наші міста вони, на жаль, продовжують. У них іще є жива сила й техніка, яку їм не шкода знищити на наших полях. Тому давайте почекаємо якийсь час, і тоді ми зможемо вже судити про позиції сторін, насамперед президента України, на майбутніх двосторонніх зустрічах", - зазначив радник голови ОП.

На його думку, як розвиватимуться події, стане зрозуміло в найближчий тиждень-півтора.

"У Збройних Сил України немає іншого шляху, як здобувати сьогодні тактичні перемоги на сході країни. Це принципово важливо, щоб ми залишилися вільними, не жили в таборі", - Подоляк.

Топ коментарі
+96
Аркадий Бабченко

Интересно, а те, кто с дерьмом смешивал минские договоренности и орал про барыгу Порошенко, теперь понимают, что было бы, если бы вот это всё не удалось остановить в 2015-м оти оно - вот это всё - поперло бы тогда, всей этой тысячей танков, двумястами тысячами орков, полутысячей самолетов, тысячами ракет и сотнями тысяч снарядов и авиабомб, на страну, не имеющую к тому моменту армии практически вообще и ПВО совсем вообще?
Остановлено подписанием одной бумажки. Одной филькиной грамоты.
Выиграно восемь лет. За которые построена та армия и та оборона, об которую разбиваются сейчас волны орков.
Сколько ж говна было за эти восемь лет, бог ты мой...
**** такая, барыга проклятый.
показати весь коментар
21.04.2022 10:46 Відповісти
+67
навіть не думайте віддавати Донбас, пєрєговорщікі!
показати весь коментар
21.04.2022 10:46 Відповісти
+65
Всё неймётся нашему "генералиссиму" в глаза (очко) путину заглянуть
показати весь коментар
21.04.2022 10:53 Відповісти

Завантаження...