ЗСУ знищили на Харківщині 2 ворожих літаки

На Харківщині, в районі міста Ізюм, збито два ворожих винищувачі на висоті 6 тис. метрів.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомляє Повітряне командування "Схід".
"Сьогодні підрозділами повітряного командування "Схід" у взаємодії з силами Операції Об’єднаних сил на Харківщині ліквідовано два ворожих літаки. За попередніми даними знищено російських винищувачів типу Су-34 та Су-35. Знешкодження повітряних цілей відбулося на висоті близько 6 000 метрів в районі Ізюма", - сказано в повідомленні.
Крім того, за даними ЗСУ, на Харківщині впродовж поточної доби також ліквідовано один БПЛА.
Топ коментарі
+57 Бяка Бука
показати весь коментар
21.04.2022 18:22 Відповісти Посилання +43 Алекс Ков
показати весь коментар
21.04.2022 18:23 Відповісти Посилання +39 ladyar
показати весь коментар
21.04.2022 18:33 Відповісти Посилання