8681 відвідувач онлайн

ЗСУ знищили на Харківщині 2 ворожих літаки

су

На Харківщині, в районі міста Ізюм, збито два ворожих винищувачі на висоті 6 тис. метрів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомляє Повітряне командування "Схід".

"Сьогодні підрозділами повітряного командування "Схід" у взаємодії з силами Операції Об’єднаних сил на Харківщині ліквідовано два ворожих літаки. За попередніми даними знищено російських винищувачів типу Су-34 та Су-35. Знешкодження повітряних цілей відбулося на висоті близько 6 000 метрів в районі Ізюма", - сказано в повідомленні.

Крім того, за даними ЗСУ,  на Харківщині впродовж поточної доби також ліквідовано один БПЛА.

Топ коментарі
+57
Сегодня прямо птичкопад какой-то, после непродолжительного затишья.
показати весь коментар
21.04.2022 18:22 Відповісти
+43
Це гарна інформація особливо 6000т.м.красота!
показати весь коментар
21.04.2022 18:23 Відповісти
+39
Два вертолёта, два самолёта... Такими темпами всю авиацию противника до 9 мая уничтожат.
показати весь коментар
21.04.2022 18:33 Відповісти

Завантаження...