Окупанти визнали, що повністю знищили "Азовсталь": меткомбінат відновленню не підлягає

Окупанти "ДНР" визнали, що МК "Азовсталь" зруйнований ними настільки, що відновленню не підлягає.
Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів самозваний "мер" Маріуполя Костянтин Іващенко у коментарі російським ЗМІ.
"На жаль, так. Я це підтверджую. Дуже серйозні удари по ньому були", - сказав він, не уточнивши, що "Азовсталь" зазнавав і продовжує зазнавати масованого артилерійського обстрілу з боку російських окупантів. Крім того, промзону МК, де тримають оборону українські війська, знищують важкими фугасними бомбами.
Раніше ватажок "ДНР" Пушилін озвучив більш-менш прийнятну "версію", чому одне із містоутворюючих підприємств Маріуполя після приходу "визволителів" припинило своє існування. Виявляється, "завод "Азовсталь" забруднював Маріуполь, що заважало стати йому курортним містом".
«Груз корабля составляли контейнеры, страной назначения большей части которых была Российская Федерация»