8829 відвідувачів онлайн

Палата представників США остаточно проголосувала за законопроєкт про ленд-ліз для України

сша

Закон про ленд-ліз та захист демократії в Україні ухвалено Палатою представників США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Палати.

"Палата ухвалила Закон про ленд-ліз 2022 року – Закон про захист демократії в Україні 417 голосами проти 10", - йдеться в повідомленні.

Тепер документ має підписати президент США - у нього на це є 60 днів.

Топ коментарі
+69
417 отлично. Раша все
показати весь коментар
28.04.2022 23:31 Відповісти
+56
Прийняли!!! От тепер точно ***** рашистській *********! Дякую Америка!
показати весь коментар
28.04.2022 23:33 Відповісти
+35
Марджорі Тейлор Грін (Джорджия) - рідкісна тварь, вона вже після початку війни кричала що "НАТОнацисти поставляють зброю українськім неонацистам".

Зараз її хочуть позбавити права переобиратися на другий термін через участь у спробі перевороту 6 січня 2021, сподіваюсь позбавлять таки.
показати весь коментар
28.04.2022 23:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Благодаря ленд-лизу - не будет у мародёра-русака из Украины сервизу.
показати весь коментар
29.04.2022 01:00 Відповісти
А давайте мертвечука обменяем на путина. Пусть мертвечукская жена попросит Копперфильда збацать такой трюк.
показати весь коментар
29.04.2022 01:19 Відповісти
Дохлого метверчука на дохлого путина
показати весь коментар
29.04.2022 03:25 Відповісти
браво.
показати весь коментар
29.04.2022 04:43 Відповісти
Дед Петро опять не выпил таблетки и утверждает что ленд-лиз его рук дело 😄.
показати весь коментар
29.04.2022 05:07 Відповісти
Голобородько же отказался, от помощи в фильме, поэтому наверное, далеко думает дед..😁
показати весь коментар
29.04.2022 06:01 Відповісти
Порошенко это украинскийлукашенко, таблетки забыл выпить
показати весь коментар
29.04.2022 06:23 Відповісти
Треба було тобі дібілу хоть трохи слідкувати за подіями а не бухати дивлячись зомбомарафон
показати весь коментар
29.04.2022 06:34 Відповісти
По защите Демократии и суверинитета было бы точнее.. Исторический документ, поздравляю украинцев с приниятием..
показати весь коментар
29.04.2022 05:59 Відповісти
Абрамс в донецке, сохраню такую картину на память
показати весь коментар
29.04.2022 06:06 Відповісти
Ще б оголосили Україну "ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ" ТО ВЗАГАЛІ БУВ БИ ПОВНИЙ ФАРШ
показати весь коментар
29.04.2022 06:48 Відповісти
показати весь коментар
29.04.2022 07:38 Відповісти
Главное, чтобы по ленд-лизу не заказывали Ферарри для чиновников МО и ужины для Офиса Слуг Народа.
показати весь коментар
29.04.2022 07:40 Відповісти
Поздоровляю з історичною подією
а ось факти хто працював над цим
на відміну від тих хто готувався до шашликів

https://bigkyiv.com.ua/uhvalit-zakon-pro-lend-liz-pozbavte-rosiyu-odnoosibnoyi-perevagy-u-povitri-poroshenko-rozpoviv-yak-zahid-mozhe-dopomogty-********/ https://bigkyiv.com.ua/uhvalit-zakon-pro-lend-liz-pozbavte-rosiyu-odnoosibnoyi-perevagy-u-povitri-poroshenko-rozpoviv-yak-zahid-mozhe-dopomogty-********/

показати весь коментар
29.04.2022 07:49 Відповісти
Z-VOZ

показати весь коментар
29.04.2022 07:52 Відповісти
AsenizaTOR - обіцяна зброя припадушного , для малнієносних ударав )))
показати весь коментар
29.04.2022 08:14 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Q6iwcCPr3aU
показати весь коментар
29.04.2022 11:38 Відповісти
Надеюсь, Байден подпишет, а в Америке болльше не будет негра-президента
показати весь коментар
29.04.2022 08:05 Відповісти
Згоден ... на то щоб на расєі ,був негром президент )))
показати весь коментар
29.04.2022 08:17 Відповісти
що там на мокшанських болотах - чи чути завивання?
показати весь коментар
29.04.2022 09:43 Відповісти
список вот этих 10 против нужно показать!
показати весь коментар
29.04.2022 09:46 Відповісти
показати весь коментар
29.04.2022 10:03 Відповісти
браво!
показати весь коментар
29.04.2022 09:54 Відповісти
Це перемога керівництва України!!! Тому за всієї поваги - лендліз не має абсолютно ніякого відношення до Пеці!
показати весь коментар
29.04.2022 22:59 Відповісти
Сторінка 2 з 2