5408 відвідувачів онлайн
25 547 45

22-річний військовий із США загинув на війні в Україні

кансел

22-річний громадянин США Вілл Джозеф Кансел загинув в бою проти російських окупантів на території України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

Кансел - колишній морський піхотинець. Він влаштувався на роботу в приватну військову підрядну компанію.

Коли в Україні почалося повномасштабне вторгнення РФ, то компанія шукала підрядників для участі в бойових діях в Україні, і він погодився поїхати. Він воював на боці України на платній основі.

Він загинув 25 квітня. Кансел, колишній морський піхотинець США, за словами його матері, влаштувався працювати в приватну військову підрядну компанію на додаток до своєї основної роботи офіцером виправної установи у Теннессі незадовго до початку війни в Україні наприкінці лютого.

Топ коментарі
+70
Слава Герою!💐💐
показати весь коментар
30.04.2022 02:01 Відповісти
+61
ЦН, на жаль, не повідомляє все і виставляє його просто, як найманця.

Ось, що сказала його мати і дружина:

"He wanted to go over because he believed in what Ukraine was fighting for, and he wanted to be a part of it to contain it there so it didn't come here, and that maybe our American soldiers wouldn't have to be involved in it," Cancel's mother, Rachel Cabrera, told CNN.

Cancel's widow, Brittany Cancel, https://www.foxnews.com/world/former-marine-dies-fighting-alongside-ukrainians-widow-calls-him-a-hero spoke to Fox News on Friday, saying her husband wanted to go to Ukraine to "help people."

"My husband did die in Ukraine. He went there wanting to help people, he had always felt that that was his main mission in life." She added that "he had dreams and aspirations of being a police officer or joining FDNY. Naturally when he found out about what was happening in Ukraine, he was eager to volunteer."
https://www.vice.com/en/article/93b47v/will-joseph-cancel-ukraine

Обставини його смерті невідомі і тіла нема. До речі, москалі написали про це ще вранці.
Зник безвісти і британець.

RIP.
показати весь коментар
30.04.2022 02:07 Відповісти
+57
він бився за те шо вважав правильним і він не помилився -RIP....
тебе і Україна помятатиме і Америка.
показати весь коментар
30.04.2022 02:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слава Герою!💐💐
показати весь коментар
30.04.2022 02:01 Відповісти
Спи спокійно друже.Дякуємо за все.Вибач,що не вберегли...
показати весь коментар
30.04.2022 02:07 Відповісти
Зник безвісти і британець.

RIP.
показати весь коментар
30.04.2022 02:07 Відповісти
Приємно Вас бачити на шпальті Цензору. Часто бачу Ваші топи і всі, як один, завжди адекватні і проукраїнські. Дякую, що Ви з нами.
Загиблому, як би то не було, Царство Небесне. Він боровся за волю на стороні добра, він загинув за Свободу.
показати весь коментар
30.04.2022 07:55 Відповісти
він бився за те шо вважав правильним і він не помилився -RIP....
тебе і Україна помятатиме і Америка.
показати весь коментар
30.04.2022 02:14 Відповісти
RIP, brate...
показати весь коментар
30.04.2022 02:22 Відповісти
Our International Legion is sustaining combat losses as well Rest In Peace Scott Sibley
Thank you for your service.
You fought for the most just cause this world knows now.

показати весь коментар
30.04.2022 02:32 Відповісти
R.I.P.

28 апреля власти Великобритании подтвердили смерть своего гражданина.

Речь идет о бывшем офицере британской армии Скоте Сибли, который помогал ВСУ.

***
Еще один британский гражданин считается пропавшим без вести. Его данные и род деятельности пока неизвестны.

показати весь коментар
30.04.2022 15:08 Відповісти
як на в Києві мати вулицю "Вілла Кансела"?
показати весь коментар
30.04.2022 02:59 Відповісти
ну і не нехай вона буде, вулиця в Киеві - "Вілла Кансела"
мо діди дітям росскажуть хто такий був Вілла Кансела...
показати весь коментар
30.04.2022 05:59 Відповісти
палить кацапські танки-танкеткі..
то ссикунйо без них нічого - палить танки!
як випалите, там і подивимося в кого *** товщий....
показати весь коментар
30.04.2022 03:21 Відповісти
кацапа, а ти чому тут зі своїми висерами скрізь лізеш, за поребрик тварино.
показати весь коментар
30.04.2022 07:58 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
30.04.2022 04:00 Відповісти
ПОРА ВСЕМ МИРОМ ДАТЬ ОТПОР РОССИИ !!!
показати весь коментар
30.04.2022 04:56 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
30.04.2022 05:04 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
30.04.2022 06:01 Відповісти
"Вілл Джозеф Кансел" - загиб захищая Украіну - від іванових, мамедових і бурятов - памьятаемо це..
показати весь коментар
30.04.2022 06:11 Відповісти
Згоден. Але, Мамедов, - азербайджанське прізвище.
Азербайджанці підтримують Україну.

показати весь коментар
30.04.2022 11:26 Відповісти
********** считает, что воюет с США, вот и соотношение потерь 1 к 23 000 рашистов.
показати весь коментар
30.04.2022 06:22 Відповісти
RIP brother
показати весь коментар
30.04.2022 06:24 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
30.04.2022 06:31 Відповісти
Слава Воїну!
показати весь коментар
30.04.2022 06:45 Відповісти
не должно так быть ..
показати весь коментар
30.04.2022 06:59 Відповісти
Glory to Heroes!
показати весь коментар
30.04.2022 07:34 Відповісти
А навіщо акцентувати "на платній основі"?
Тобто якщо наші воїни отримують грошове забезпечення то вони також воюють на "платній основі"?
Це щоб виправдати тилових товстопиких щурів, які ховаються від повісток?
показати весь коментар
30.04.2022 07:46 Відповісти
Це щоб московіти не здійняли срачгвалт з приводу участі американских військовиків у бойових діях - працював у приватній підрядній компанії.
показати весь коментар
30.04.2022 07:59 Відповісти
А що, для вас така вже важлива думка кацапів?
Може вже досить озиратися на кацапню?
показати весь коментар
30.04.2022 13:10 Відповісти
Щось ніхто вашу думку не підтримав.
показати весь коментар
30.04.2022 22:59 Відповісти
Дякуємо всім захисникам!!! R.I.P 🙏
показати весь коментар
30.04.2022 08:07 Відповісти
Glory to the heroes!!! R.I.P 🙏. Thank you Will Joseph!!!💛💙💛💙💛💙😢😢😢😢
показати весь коментар
30.04.2022 08:12 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2022 08:45 Відповісти
RIP Brother
показати весь коментар
30.04.2022 09:00 Відповісти
Гарний хлопчик, шкода!
Одне втішає, встиг залишити у цьому світі спадкоємця!
показати весь коментар
30.04.2022 09:03 Відповісти
Козаки теж часто наймалися до західних королів і це нормально (професійні військові для того й існують щоб воювати, особливо коли наймають на війну проти твого ж ворога - москалів, наприклад). Інша справа, що найманці бувають різні - хтось допомагає боротися проти зла, а хтось в Сирії бомбить жінок і дітей.
Віллу Канселу наша вічна пам'ять і шана!
показати весь коментар
30.04.2022 09:48 Відповісти
Герої не вмирають...!!!
показати весь коментар
30.04.2022 10:23 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2022 15:01 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2022 15:03 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2022 15:05 Відповісти


Горiть у пеклi рассєянськi шизо-фашисти!

Смерть рашистським окупантам!

показати весь коментар
30.04.2022 15:09 Відповісти
Перш за все тим, що сидять у кремлі і розпалюють війну.
показати весь коментар
30.04.2022 23:01 Відповісти
R.I.P. Soldier of Freedom!
sympathy for family
показати весь коментар
30.04.2022 18:10 Відповісти