11225 відвідувачів онлайн
16 774 83

Жителі окупованого РФ Придністров'я тікають до Одеси, бо довіряють ЗСУ, - Братчук

придністров'я

Про це речник Одеської ОВА Сергій Братчук розповів в ефірі 24 каналу, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

За словами Братчука, багато придністровців після провокацій почали втікати. Частина з них вирушила в бік Молдови, а частина – до Одеси.

"Люди зізнаються, що їдуть в Україну, бо в нас гарант під час війни – це Збройні Сили України. Вони розуміють: те, що там відбувається – це підготовка до певного плацдарму для, можливо, і збройних провокацій проти України", – пояснив речник Одеської ОВА.

Топ коментарі
+60
Мені це не подобається. Можуть проникнути всілякі покидьки.
показати весь коментар
01.05.2022 15:14 Відповісти
+54
А в нашем любимом Белгороде сегодня опять,много тайного и не разгаданного.
показати весь коментар
01.05.2022 15:13 Відповісти
+47
Ще й пару ДРГ спробують під виглядом біженців заслати.
показати весь коментар
01.05.2022 15:14 Відповісти

Завантаження...