Жителі окупованого РФ Придністров'я тікають до Одеси, бо довіряють ЗСУ, - Братчук

Про це речник Одеської ОВА Сергій Братчук розповів в ефірі 24 каналу, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.
За словами Братчука, багато придністровців після провокацій почали втікати. Частина з них вирушила в бік Молдови, а частина – до Одеси.
"Люди зізнаються, що їдуть в Україну, бо в нас гарант під час війни – це Збройні Сили України. Вони розуміють: те, що там відбувається – це підготовка до певного плацдарму для, можливо, і збройних провокацій проти України", – пояснив речник Одеської ОВА.
Топ коментарі
+60 Robert Olsen
показати весь коментар
01.05.2022 15:14 Відповісти Посилання +54 Максім ХОЙ #398010
показати весь коментар
01.05.2022 15:13 Відповісти Посилання +47 Белла Богун
показати весь коментар
01.05.2022 15:14 Відповісти Посилання