10808 відвідувачів онлайн
4 756 29

Росіяни обкрадають лікарні Луганщини: вивозять дороговартісне медобладнання в РФ, - Гайдай

гайдай

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Рашисти на тимчасово окупованих територіях нищать медичну інфраструктуру та вивозять з лікарень сучасне обладнання.
росіяни, які живуть в совкових реаліях в шоці від оснащення наших лікарень. Тож розпочали масову "депортацію" дороговартісного медичного обладнання в рф та території окуповані в 2014 році.

Нещодавно у Головному управлінні розвідки Міноборони повідомили, що окупанти пограбували інфекційне відділення Старобільська. Звідти вивезли все обладнання, яке було надане з 2014 року за програмами міжнародних донорів і уряду України. Серед вивезеного – апарати ШВЛ, необхідні для критичних випадків захворювання COVID-19.

Ошалілими очима орки дивилися на медичні апарати у Сватівській, Новопсковській лікарнях та інших, тож ми вже розуміємо, що після повернення наших територій на нас чекають порожні будівлі медичних закладів", - розповів Гайдай.

Топ коментарі
+9
Твари кацапские. Потом будут снимать пропагандонские ролики, какое у них современное оборудование в больницах.
показати весь коментар
02.05.2022 17:03 Відповісти
+9
Все нужно записывать чтобы русские фашисты еще лет 500 пахали на Украину от рождения до смерти.
показати весь коментар
02.05.2022 17:03 Відповісти
+6
Треба звертатися до виробників, бо дуже багато ********* обладнання, можна дистанційно заблокувати.
І перетвориться це обладнання, на купу запчастин.
показати весь коментар
02.05.2022 17:12 Відповісти

Завантаження...