5610 відвідувачів онлайн
4 924 19

Рашисти в окупованому Мелітополі забирають у фермерів 70% врожаю, - Федоров

зерно,урожай,жнива

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Сьогодні вже очевидно те, що на наших окупованих територіях окупанти намагаються зробити голодомор…Сьогодні масово вивозиться зерно зі всіх елеваторів, сьогодні масово вивозиться зерно зі всіх токів і сьогодні окупанти ведуть перемовини з фермерами і їх пропонують залишити в себе 30 % врожаю, який вони зберуть, а 70% вони будуть намагатися забрати у фермерів", - розповів він.

За словами Федорова, серед населення вже не залишилось нікого, хто б підтримував росіян, особливо після того, як вони в Мелітополі підняли радянський прапор.

"Два дні тому на центральній площі міста вони підняли радянський прапор і цим вчинком відвернули від себе навіть ту невелику кількість, яка підтримували російську окупацію. Раніше це були не більше 7-8%, сьогодні зовсім не залишилося тих, хто підтримує окупацію", - додав мер.

Федоров також повідомив, що окупанти працюють як НКВД і вже викрали біля 400 людей.

Топ коментарі
+13
Договариваться с русней о мире и снятия санкций только после полного восстановления украинских городов, только после деоккупации всей территории Украины, только после полного расследования их преступлений и привлечении к ответственности всех виновных, только после возмещения репараций. Призывать запад к новым санкциям и новым санкциям чтобы лишить русских мразей любых средств для выживания.
показати весь коментар
04.05.2022 02:19 Відповісти
+10
Надо бы мосты из Крыма взорвать , шоб не было логистики
вывезут все зерно , ЦУКИ кацапские
показати весь коментар
04.05.2022 02:07 Відповісти
+9
У них контроль над морскими портами - самый дешевый способ доставки.
показати весь коментар
04.05.2022 02:22 Відповісти

Завантаження...