11062 відвідувача онлайн
9 362 23

Окупанти у Запорізькій області силою забирають у фермерів зерно, - ОВА

рф

Про це повідомляє Запорізька ОВА, передає Цензор.НЕТ.

"Фермери Мелітопольського району повідомляють, що окупанти почали скуповувати зерно вдвічі заниженими цінами. У тих, хто відмовляється від такої співпраці, зерно забирають силою під дулами автоматів. Втім саме у Мелітополі місцеві продовжують чинити опір окупантам.

Вночі невідомі розклеюють патріотичні листівки з текстом "Мелітополь – це Україна", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+25
Деды забирали!
показати весь коментар
30.04.2022 21:57 Відповісти
+11
шоб не сіялися....
бо на парашке під санкціями опинилося навіть посівне зерно...насіння і цибулинки...
жрать будуть рєпу...якщо є на посадку)))) ну і лєбєду з кропивою )))
показати весь коментар
30.04.2022 22:01 Відповісти
+11
Тварі мокшанські.Щоб те зерно стало отрутою для кацапів.Линуть би туди яду,щоб повиздихали всі,хто буде жерти крадений український хліб з того зерна
показати весь коментар
30.04.2022 22:03 Відповісти

Завантаження...