11005 відвідувачів онлайн
8 853 21

У Маріуполі перебувають 2000 російських військових, - CNN

маріуполь

У Маріуполі зараз перебувають близько 2000 російських військовослужбовців – це еквівалент двох російських батальйонних тактичних груп.

Про це CNN заявив високопоставлений представник Міноборони США, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

Уточнюється, що десять батальйонних тактичних груп РФ перебувають ближче до півдня від населеного пункту Велика Новосілка (близько 100 км від Маріуполя). Вони зупинилися "або для створення кращих оборонних позицій, або для переобладнання та перегрупування".

За словами чиновника, російські війська переміщуються на південь, але стикаються з великим опором української армії.

"Насправді вони не досягли жодного прогресу на півдні", – сказав представник Пентагону про ситуацію в Маріуполі.

Чиновник підкреслив, що прогрес російського наступу " залишається повільним і нерівномірним".

Топ коментарі
+7
До речі, апалченці, , які безперервно скаржаться на вбивчу ефективність української артилерії, повідомляють, що українці мають бетонні бункери всередині Попасної, обладнані броньованими затворами. І щоразу, коли їх оточують росіяни, вони викликають артилерійський вогонь на себе, поки абканченці або кацапестоли не дохнуть або відступають
показати весь коментар
04.05.2022 21:59 Відповісти
+6
Наши пожелания подохните все до одного касапские выплятки.
показати весь коментар
04.05.2022 21:59 Відповісти
+4
...і буде їм паслєдній парад на могилах Маріуполя
показати весь коментар
04.05.2022 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
20000??..
Нечисті!
показати весь коментар
04.05.2022 21:58 Відповісти
2000
показати весь коментар
04.05.2022 22:31 Відповісти
Наши пожелания подохните все до одного касапские выплятки.
показати весь коментар
04.05.2022 21:59 Відповісти
И все?
показати весь коментар
04.05.2022 21:59 Відповісти
Что-то не так алень?
показати весь коментар
04.05.2022 22:12 Відповісти
До речі, апалченці, , які безперервно скаржаться на вбивчу ефективність української артилерії, повідомляють, що українці мають бетонні бункери всередині Попасної, обладнані броньованими затворами. І щоразу, коли їх оточують росіяни, вони викликають артилерійський вогонь на себе, поки абканченці або кацапестоли не дохнуть або відступають
показати весь коментар
04.05.2022 21:59 Відповісти
может не зря говорили что тунели могут выдержать ядерный удар???
нам есть чем докинуть???
показати весь коментар
04.05.2022 22:05 Відповісти
Тоже было и под Киевом, в итоге они выдохлись и ВСУ их пооимела. Сейчас возле Харькова наши неплохо их жмут. Именно там по слухам уже работает натовская артиллерия
показати весь коментар
04.05.2022 22:03 Відповісти
Нужно их жать не там где проще, а там где нужно. Например в Мариуполе.
показати весь коментар
04.05.2022 22:06 Відповісти
Пора тебе в генштаб, герой.
показати весь коментар
04.05.2022 22:08 Відповісти
А тебе куда? В критики?
показати весь коментар
04.05.2022 22:12 Відповісти
Согласен, но там направлени тоже очень важное, там самая мощная группировка рашистов.
показати весь коментар
04.05.2022 22:08 Відповісти
2000?
показати весь коментар
04.05.2022 22:38 Відповісти
...і буде їм паслєдній парад на могилах Маріуполя
показати весь коментар
04.05.2022 22:03 Відповісти
Серйозно? І це все? Хрін вони візьмуть Азовсталь, якщо в азовців ще є набої. Якщо спустяться в катакомби, то звідти вже й не вернуться.
показати весь коментар
04.05.2022 22:14 Відповісти
Странно, получается их столько же как защитников Мариуполя.. Но те уже не могут отбиться. Боеприпасы, наверное, заканчиваются
показати весь коментар
04.05.2022 22:28 Відповісти
2000? Почему нельзя их зачистить?
Неужели после всех жертв надо позволить им добить героев?
Весь мир смотрит, а тут 2000 орков...😕
показати весь коментар
05.05.2022 00:13 Відповісти
Думаєш ********** в Азова безмежні? І вийти з фортеці на відкриту місцевість під авіацію і артилерію. В тім я думаю ворог не зможе взяти Азовсталь.
показати весь коментар
05.05.2022 06:29 Відповісти
да... что-то тут не так...