12072 відвідувача онлайн
10 071 10

Я в Херсоні, продовжую виконувати свої обов'язки дистанційно, - мер Колихаєв

колихаєв

Про це він повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Я в Херсоні і продовжую виконувати свої обов'язки, наскільки це можливо робити на віддаленому доступі. І хоч тепер мій робочий кабінет – моя машина, на кількість питань, що вирішуються, це не впливає. Та ви й самі маєте бачити: громадський транспорт ходить, сміття, хоч і не так активно, як раніше, але вивозимо, траву косимо, парки та вулиці прибираємо, звалища ліквідуємо, світло горить, вода біжить, газ у конфорках спостерігається. Давайте скажемо спасибі всім службам, які нас не кидають і залишаються вірними своєму місту, доводячи свою прихильність до нього щоденною роботою. Дякую вам, друзі! Знову зватиму вас на толоку. Ми самі комунальними службами об'єктивно не справляємось у районах міста – дуже багато людей нас покинули, працівників мало", - йдеться в повідомленні.

Колихаєв також зазначив, що досі не отримав відповідь з Офісу Президента на запити про те, як Херсону жити далі в окупації, і чекає на роз'яснення.

Топ коментарі
+6
Люди і так порстійно передають координати як можуть між переривами зв'язку і партизанять, вам вдома зі здучного дивану погано видно певно.

От тільки в Києві на боротьбу усі сили кинуті були (зрозуміло що столиця), а Херсон просто кинутий був і є.
Чогось всі якось про це забувають... Та і не був Київ слава богу в окупації, а особливо місяцями, а девіз окупації Херсонщини - живіть і виживайте як хочете, але тримайтеся-тримайтеся-тримайтеся......
показати весь коментар
05.05.2022 21:54 Відповісти
+2
На Азовсталь прямує ще одна евакуаційна колона ООН та МККК. «Тепер конвой прямує на Азовсталь, ми сподіваємося, що завтрашнього ранку він прийме тих мирних жителів, які залишаються в цьому похмурому пеклі протягом стількох тижнів і місяців, і поверне їх у безпечне місце».🙏
показати весь коментар
05.05.2022 21:29 Відповісти
+2
СМЕРТЬ кацапским оккупантам !
показати весь коментар
05.05.2022 21:34 Відповісти

Завантаження...