4576 відвідувачів онлайн

Ексрегіонал Балицький став керівником окупаційної "військово-цивільної адміністрації" Запорізької області

балицкий

Окупанти призначили депутата Запорізької облради та екс-нардепа Євгена Балицького головою "військово-цивільної адміністрації" Запорізької області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РІА-Мелітополь

Балицький вже провів "прес-конференцію" для іноземних ЗМІ, на якій відповідали на запитання як "губернатор області".

Євген Балицький – колишній нардеп від Партії регіонів та Опозиційного блоку, наразі – депутат Запорізької обласної ради від партії Опозиційний блок. Трохи раніше екс-помічницю Балицького Галину Данильченко було призначено росіянами "мером Мелітополя".

Топ коментарі
+47
Пусть подбирает себе гиляку рыговская падаль. Возмездие не за горами.
показати весь коментар
09.05.2022 22:23 Відповісти
+34
Таких треба ліквідувати, щоб не було бажаючих.
показати весь коментар
09.05.2022 22:24 Відповісти
+32
Та цей покидьок був явним українофобом завжди.
показати весь коментар
09.05.2022 22:29 Відповісти

Завантаження...