Ексрегіонал Балицький став керівником окупаційної "військово-цивільної адміністрації" Запорізької області

Окупанти призначили депутата Запорізької облради та екс-нардепа Євгена Балицького головою "військово-цивільної адміністрації" Запорізької області.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РІА-Мелітополь
Балицький вже провів "прес-конференцію" для іноземних ЗМІ, на якій відповідали на запитання як "губернатор області".
Євген Балицький – колишній нардеп від Партії регіонів та Опозиційного блоку, наразі – депутат Запорізької обласної ради від партії Опозиційний блок. Трохи раніше екс-помічницю Балицького Галину Данильченко було призначено росіянами "мером Мелітополя".
Топ коментарі
+47 Саша Пончик
показати весь коментар
09.05.2022 22:23 Відповісти Посилання +34 Стороннімв Богдан
показати весь коментар
09.05.2022 22:24 Відповісти Посилання +32 Ihor Hrytseliak
показати весь коментар
09.05.2022 22:29 Відповісти Посилання