6070 відвідувачів онлайн

Окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по Кременчуцькій ТЕЦ, - голова ОВА Лунін

тец,кременчук

Росіяни знову завдали удару високоточними ракетами по Кременчуцькій ТЕЦ. Постраждалих немає.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін на брифінгу.

Зазначається, що загалом по Кременчуку було завдано 12 ракетних ударів, більшість ракет влучили в нафтопереробний завод, одна - в ТЕЦ.

"Постраждалих немає, але шкода заподіяна істотна. ТЕЦ тільки почала відновлювальні роботи, але на сьогоднішній день - ще один удар. Російські окупанти, напевно, хочуть, щоб 180 тисяч кременчужан, підключених до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку", - заявив Лунін.

Топ коментарі
+8
А справа хіба тільки в *****?.. Там у паРаші , таких хворих ,які підтримують його мільйони. Зомбований мордор повинен бути знищений
показати весь коментар
14.05.2022 08:21 Відповісти
+7
Чтобы не допустить ракетных ударов по нашей инфраструктуре, надо уничтожить *****. Эксперты говорят, что даже после нашей победы и зачистки всей Украины от лапотного быдла, пока ***** живо, оно будет из кацапии запускать ракеты по нашей территории.
показати весь коментар
14.05.2022 07:56 Відповісти
+6
Тварі кончені,ми тільки почали розбирати аварійні будівельні конструкції,так вони ще й крани лібхер та крупп пошкодили,ті що були задіяні при демонтажу!(((
показати весь коментар
14.05.2022 07:34 Відповісти

Завантаження...