4750 відвідувачів онлайн
2 975 25

Продовжуємо делікатні переговори, щоб врятувати наших людей з "Азовсталі", - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що тривають переговори щодо порятунку українських захисників з "Азовсталі".

Про це Зеленський заявив у вечірньому відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Продовжуємо дуже складні делікатні переговори, щоб врятувати наших людей з Маріуполя, з "Азовсталі". Цим питанням займаємось щоденно і головне, щоб домовленості виконувались", - сказав глава держави.

Топ коментарі
+21
Зеленський за три роки провалив себе як президент у внутрішній та зовнішній політиці.

Результатом цього стала війна,яка могла б мати менше жертв,якби було насправді проукраїнська влада.

Азовсталь,Буча, Енергодар - це наслідки. Причина в тому, що Зеленський свідомово хотів здати України путіну.
показати весь коментар
15.05.2022 23:04 Відповісти
+19
За ситуацiю з Пiвднем Украiни i зокрема з Марiуполем Зеленський разом з путiним повиннi сидiти на однiй лавцi в Гаазi.
показати весь коментар
15.05.2022 22:59 Відповісти
+17
Всі перемовини зелених гнид - суцільні договорняки і здача інтересів України. Оман, Париж, Стамбул... Думаю, якби український народ дізнався про фактичні домовленості тих "перемовин", у більшості українців очі на лоба полізли б.
показати весь коментар
15.05.2022 23:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
накатил клован...
показати весь коментар
15.05.2022 22:50 Відповісти
Нє, нюхнув.
показати весь коментар
15.05.2022 22:52 Відповісти
Занюхав?
показати весь коментар
16.05.2022 02:32 Відповісти
Шо значит "дэликатни" переговоры?
показати весь коментар
15.05.2022 22:51 Відповісти
тили тили ... трали вали...
показати весь коментар
15.05.2022 22:52 Відповісти
Це коли Гундосий заглядає ***** в очко, цьомає в сраку, а потім сором'язливо заявляє: "Ви ізвінітє, но... я к Вам зашол нє просто так."
показати весь коментар
15.05.2022 23:00 Відповісти
показати весь коментар
15.05.2022 23:07 Відповісти
Во. Тоже хотел спросить. Это как? Уси пуси типа все пидали? Или как???
показати весь коментар
15.05.2022 23:44 Відповісти
Член Совета Федерации РФ, первый зампред комитета верхней палаты парламента по международным делам Владимир Джабаров.
«Мы слишком дорогую цену заплатили за то, чтобы просто так отпустить нациков в свободное плавание в Стамбул», - пояснил он....
показати весь коментар
15.05.2022 22:56 Відповісти
та никакой член там ничего не решает
показати весь коментар
15.05.2022 23:08 Відповісти
тепер вже "члени-слуги" просто виконують проплачені рашистом,перед війною, домовленості відносно "Азову" в тому числі
показати весь коментар
15.05.2022 23:31 Відповісти
Коли ввімкнеш телеканали?
показати весь коментар
15.05.2022 22:58 Відповісти
тобі медведчуковських і коломойських ведучих на марафоні не вистача ?
показати весь коментар
15.05.2022 23:10 Відповісти
показати весь коментар
15.05.2022 23:14 Відповісти
Як президент Зеленський провалив себе із самого початку своєї виборчої кампанії, на якій він грав роль запасного статиста.

Але хтось таки за нього голосував! А також галасував та репетував.
показати весь коментар
16.05.2022 02:37 Відповісти
далі слід чекати на інтимні перемовини
показати весь коментар
15.05.2022 23:09 Відповісти
Видосики, селфики, шаурма...
показати весь коментар
15.05.2022 23:28 Відповісти
Ці делікатеси \обіцянки\цяцянки ведуться вже третій місяць. скільки це буде продовжуватися ?!! На Азовсталі кожну хвилину помирають в страшних муках наші ГЕРОЇ . яким ампутують без наркозу. які вмирають без ліків. води та їжі під ураганними обстрілами та ракетно-бомбовими ударами. Але захисники Маріуполя не склали зброю і продовжують вести легендарну оборону міста-фортеці. Що зробив генштаб для полегшення ситуації ? Де зброя. яку отримала Україна і яка так необхідна для деблокади Маріуполя або хоча б надання мінімальної допомоги військовим ліками. б\к. водою та їжею. Далі вже можна і не вести ті " делікатні " переговори. тому що буде запізно. але саме на це і сподівається зелена влада. Щоб не залишилося свідків їхньої зради щодо Півдня України !
показати весь коментар
15.05.2022 23:29 Відповісти
Делікатно можно тільки *ввести*може даже і в очко.І немає різниці кому.
показати весь коментар
16.05.2022 00:38 Відповісти
При этой власти азовцы были обречены на смерть заранее!!!! После войны всю эту продажную шоблу под суд и не сомневаюсь что подробности которые народ узнает об этой власти его шокирует в том числе и по напальйону современности!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
16.05.2022 01:39 Відповісти
Ваше возмущение понятно , но кто отдаст всю эу шоблу под суд?: И какой суд будет выносить обвинение этой шобле?
показати весь коментар
16.05.2022 05:34 Відповісти
Треба деблокувати а не відволікати увагу публіки розмовами про звільнення.
показати весь коментар
16.05.2022 07:00 Відповісти
Про розмінування Чонгару перемовини не були делікатними. Накзали звідти - виконали тут.
показати весь коментар
16.05.2022 08:10 Відповісти