В РФ дослідників ув'язнюють за намагання відкрити таємниці радянського режиму, - Держархівслужба

Україна, на пострадянському просторі, є лідером у розсекречуванні документів радянських часів, водночас, в Росії дослідників саджають за намагання відкрити таємниці радянського режиму.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.
За його словами, сучасний російський політичний режим має своє коріння та бере за зразок найгірші традиції тоталітарного радянського режиму, тому в Росії архівісти визначають, що можна досліднику дивитись, а що заборонено.
"Україна є лідером серед колишніх радянських республік у розсекречуванні документів радянських часів, всього, що стосується безпосередньо нашої історії.
Водночас, в Росії людей саджають в тюрму за намагання відкрити таємниці радянського режиму. В Росії засекречують всі архіви та навіть строки можливого розсекречення, щоб фахівці, історики та дослідники не дізналися історичну правду та не могли її повідомити широкому колу громадян. Тобто, все розписано, кожному визначена своя примітивна роль в державному механізмі", - зазначив голова Держархівслужби.
Хромов констатував, що російський державний архів просто обслуговує політичну еліту та пропаганду.
"Путін починає війну і розказує, що України не існувало, а її зробив Ленін. А через декілька днів, на телевізійні канали виходить голова Росдержархіву і демонструє документи, які начебто підтверджують логічність цієї псевдоісторичної тези", - зазначив Хромов.
(і ще заперечує існування якоїсь там португальської мови та етносу - то просто зіпсовані іспанці, тобто "Португалия и Бразилия тоже наш!")
Получавшие этот статус, либо на добровольной, либо на принудительной основе должны были отказаться от своей нации, от своей культуры, от почитания традиций своих предков, от своего языка, от своей истории и от всего остального, что связывало людей с той или иной нацией.
Те народы которые отказывались добровольно принимать статус русских, подвергались репрессиям и геноцидам. Русские - это рабы у которых внутри пустота, именно поэтому они не способны отстаивать свои интересы и бороться за свою свободу.
Состояние русских, похоже на состояние спящего, неосознанного субъекта. Когда русские поймут что - иметь национальность не стыдно; стыдно жить с клеймом русского, быть рабом империи и гордится этим.