9027 відвідувачів онлайн
8 126 34

В РФ дослідників ув'язнюють за намагання відкрити таємниці радянського режиму, - Держархівслужба

ссср,союз,совок,русский,мир,советский

Україна, на пострадянському просторі, є лідером у розсекречуванні документів радянських часів, водночас, в Росії дослідників саджають за намагання відкрити таємниці радянського режиму.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.

За його словами, сучасний російський політичний режим має своє коріння та бере за зразок найгірші традиції тоталітарного радянського режиму, тому в Росії архівісти визначають, що можна досліднику дивитись, а що заборонено.

"Україна є лідером серед колишніх радянських республік у розсекречуванні документів радянських часів, всього, що стосується безпосередньо нашої історії.

Водночас, в Росії людей саджають в тюрму за намагання відкрити таємниці радянського режиму. В Росії засекречують всі архіви та навіть строки можливого розсекречення, щоб фахівці, історики та дослідники не дізналися історичну правду та не могли її повідомити широкому колу громадян. Тобто, все розписано, кожному визначена своя примітивна роль в державному механізмі", - зазначив голова Держархівслужби.

Хромов констатував, що російський державний архів просто обслуговує політичну еліту та пропаганду.

"Путін починає війну і розказує, що України не існувало, а її зробив Ленін. А через декілька днів, на телевізійні канали виходить голова Росдержархіву і демонструє документи, які начебто підтверджують логічність цієї псевдоісторичної тези", - зазначив Хромов.

Топ коментарі
+18
))))) якось я пояснював іноземним співбесідникам ситуацію з "великороссами" на прикладі такої ґабсурдної аналогії - уявіть, що у Мексики раптом засвербіло імперське вялічіє, вони перейменувалися на Великоґешпанію та оголосили себе найсправжнішими з іспанців, старшими братами усього Hispanidad (і *****, що більшість населення є метисами, тобто сумішшю іспанців з ацтеками та іншими мезоамериканськими індіанцями). А ті іспанці, що власне на Піренейському півострові - то малоіспанці, якісь меншоварті молодші брати І після цього Мексика починає "реконкісту земель ґешпанських" по усьому світу...
(і ще заперечує існування якоїсь там португальської мови та етносу - то просто зіпсовані іспанці, тобто "Португалия и Бразилия тоже наш!")
показати весь коментар
16.05.2022 03:59 Відповісти
+14
Дикари боятся правды. Это у них такая истинно православная духовная скрэпа.
показати весь коментар
16.05.2022 02:26 Відповісти
+11
Русский = Раб! Это исторический факт который до этого времени держался в стогом секрете. 1776 год, Петр 1 принимает решение, силовым путем и навсегда поработить народы которые были под распоряжением московского княжества. Именно в 1776 году, под ширмой великой нации, для рабов был придуман статус - русские.

Получавшие этот статус, либо на добровольной, либо на принудительной основе должны были отказаться от своей нации, от своей культуры, от почитания традиций своих предков, от своего языка, от своей истории и от всего остального, что связывало людей с той или иной нацией.

Те народы которые отказывались добровольно принимать статус русских, подвергались репрессиям и геноцидам. Русские - это рабы у которых внутри пустота, именно поэтому они не способны отстаивать свои интересы и бороться за свою свободу.

Состояние русских, похоже на состояние спящего, неосознанного субъекта. Когда русские поймут что - иметь национальность не стыдно; стыдно жить с клеймом русского, быть рабом империи и гордится этим.
показати весь коментар
16.05.2022 02:52 Відповісти

Завантаження...