Близько 130 одиниць техніки перекинули окупанти в Чорнобаївку, - Генштаб ЗСУ

Російські окупаційні війська перемістили близько 130 одиниць військової техніки у Чорнобаївці.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.
"З метою перешкоджання наступу наших підрозділів провів мінування мосту через річку Інгулець в районі Давидового Броду. У рамках комплектування підрозділів, які зазнали втрат, у районі населеного пункту Чорнобаївка противник здійснив переміщення близько 130 одиниць військової техніки" , - повідомили в Генштабі.
20 Чорнобаївка уже бьіла
это 21 должна быть
ОЧКО
как они не очкуют - не представляю ))