8578 відвідувачів онлайн
15 627 43

Близько 130 одиниць техніки перекинули окупанти в Чорнобаївку, - Генштаб ЗСУ

чорнобаївка

Російські окупаційні війська перемістили близько 130 одиниць військової техніки у Чорнобаївці.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"З метою перешкоджання наступу наших підрозділів провів мінування мосту через річку Інгулець в районі Давидового Броду. У рамках комплектування підрозділів, які зазнали втрат, у районі населеного пункту Чорнобаївка противник здійснив переміщення близько 130 одиниць військової техніки" , - повідомили в Генштабі.

Топ коментарі
+16
"Вечная ********* кацапа"...... надо снимать сериал
показати весь коментар
20.05.2022 19:14 Відповісти
+15
да ладно уже можно начинать
20 Чорнобаївка уже бьіла

это 21 должна быть

ОЧКО

как они не очкуют - не представляю ))
показати весь коментар
20.05.2022 19:13 Відповісти
+15
Ну, Боже поможи ! Амінь ! (Я вже з рахунку збився ...)
показати весь коментар
20.05.2022 19:15 Відповісти

Завантаження...