9347 відвідувачів онлайн
3 035 17

Польща закликала розмістити постійні бази НАТО в країні

нато,військові

Польський уряд заявив про готовність побудувати бази для розміщення сил НАТО.

Про це сказав прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький на безпековому форумі у Варшаві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"В країнах східного флангу НАТО мають бути створені постійні бази союзників. Польща готова побудувати такі бази на постійній основі, включно з базами для підрозділів легкої піхоти", - сказав польський посадовець.

Після вторгнення Росії до України, НАТО значно зміцнило східний фланг в основному за рахунок ротаційних сил. Цього тижня посол США в Польщі Марк Бржезінські заявив, що наразі 12 600 американських військових перебувають на базах у Польщі. В країні є або скоро надійдуть бойові американські танки M1A2 Abrams, артилерійські системи HIMARS та винищувачі F-35, заявив посадовець під час події в американському центрі Атлантична Рада цього тижня, передає агенція USNI.

Польща продовжує надавати Україні військову, гуманітарну та економічну допомогу. Цього тижня Польща надала Україні значну кількість запчастин та боєприпасів для винищувачів Міг-29, пише одне з провідних польських видань Onet.

Топ коментарі
+7
там помилка -- "в Україні"!
показати весь коментар
21.05.2022 21:48 Відповісти
+6
аааа,лбядь,вот оно че,Михалыч - а мы думали,что Польша помогает для того,чтобы не пустить кацапо-бурятскую побеотину на танках к себе в страну...
а оно - от плохой жизни..
вот ванн немцы всю кацапню,сидящую как клопы в Бундесе домой в родные ***** отправит,вот это фраге..ну,или в KZ,для начала..
показати весь коментар
21.05.2022 22:51 Відповісти
+4
Тримай курс за кацапським коритом і ліверну ковбасу шольца прихвати .
показати весь коментар
21.05.2022 22:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А что, этих баз до сиз пор в Польше нет? А НАТО вообще есть? Где???
показати весь коментар
21.05.2022 21:37 Відповісти
А коли вони закликають розмістити постійні бази НАТО в Україні. Хоча.... як вони можуть закликать, якщо наші манкрути-українофоби на Банковій, які не зрозуміло навіщо посіли ті кабінети, самі проти цього, та лижуть дупу своєму кремлівському спонсору!
показати весь коментар
21.05.2022 23:18 Відповісти
там помилка -- "в Україні"!
показати весь коментар
21.05.2022 21:48 Відповісти
Україна наступна!!))
показати весь коментар
21.05.2022 21:55 Відповісти
Польша -- на самом деле -- сегодня в глубокой экономической, социальной и политической дупе.
Не могу сказать точно, почему? -- но с Германией она разругалась ещё два года тому назад.
Поляки перестали массово работать в Бундесе. А это, очень много денег мимо польской кассы пролетает... На порядок больше, чем от украинских заробитчан. А может и на два порядка? -- их тут было больше чем турок, когда-то.
Может тут кто-то из укро-панов нам растолкует -- варум, курва?
Но я про другое: Польша Украину поддерживает -- не от хорошей жизни, а от плохой.
показати весь коментар
21.05.2022 22:14 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2022 22:51 Відповісти
Дарум, у е пан козломордый с немецким флажком.
показати весь коментар
21.05.2022 22:54 Відповісти
Ratibor, у вас торчат уши пророссийского тролля. Мы знаем, что Польша друг и не надо вбивать клин между нашими странами
показати весь коментар
21.05.2022 23:05 Відповісти
Чи рашист чи просто дурень.
показати весь коментар
21.05.2022 23:42 Відповісти
рашист...рашист
показати весь коментар
22.05.2022 06:23 Відповісти
Поляки русофобию затевают?
показати весь коментар
21.05.2022 22:55 Відповісти
Бази НАТО повинні будуватись в Україні. Без варіантів, якщо ми хочемо жити спокійно в майбутньому. Про "нейтральний статус" - це фактично означає буферну зону, можуть розповідати тільки зрадники народу по типу Єрмака, Подоляка, Арахамії, та інших - на кіл їх, негідників!
показати весь коментар
21.05.2022 23:10 Відповісти
В Польщі гарна логістика залишилась після Північної группи військ, ще трампушка хотів перевести з ФРН бази. бо Меркель впиралась розширенню, да і Рамштейн далекувато до східних кордонів НАТО. До речі, в молодості Шольц бігав кругом американських баз і організовував пікети - проти розміщення ракет середньої дальності. Відтоді він і став таким пацифістом і поклонником рузге. Але рузге таки в Кенігсберзі поставило Іскандери, на що німці говорять вони проти Польщі а не ФРН.
показати весь коментар
22.05.2022 02:34 Відповісти
Скоріш за все іде до того, що буде утворений військовий союз Прибалтів, Польщі Словаччини, Чехії,Норвегії,Швеції. Фінляндії та України під патронатом США і бритів. Італійці про мимрять, Тоді і рузге точно забудуть свій принцип салямі, В них залишився тільки спогад про салямі як продукт.
показати весь коментар
22.05.2022 02:39 Відповісти
Значить, на часі само реформування НАТО
показати весь коментар
22.05.2022 06:26 Відповісти
Оказывается в НАТО быть хорошо.
А ещё недавно в Украине 50% были против.
показати весь коментар
22.05.2022 09:18 Відповісти