Безпечно виїхати з Херсона неможливо, - мер Колихаєв
Про це повідомив мер Херсона Ігор Колихаєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Безпечно виїхати з Херсона неможливо. З 1 травня, коли люди виїжджають через Снігурівку, Давидів Брід - там зараз стоять дуже великі колони, багатокілометрові - як на в'їзд, так і на виїзд з тимчасово окупованої території. Там люди стоять під обстрілами "Градів", є велика кількість поранених, є "двохсоті". Це якийсь страшний час для Херсона та всієї Херсонщини", - зазначив очільник міста.
За словами Колихаєва, з 24 по 28 лютого з міста Херсон люди виїжджали на свій власний страх та ризик.
"Вони їхали в сторону Миколаєва. Але в нас жодного дня не було безпечного зеленого коридору. Тут залишилися діти з дитбудинків, інтернатів, які також не виїхали з нашого міста