Російські окупанти зміцнюють сили на о. Зміїний, - Братчук

Як передає Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.
"Ніч пройшла без обстрілів. Загроза ворожих ракетних ударів - ВИСОКА. Рашисти зміцнюють сили на о. Зміїний, - йдеться в повідомленні.
Крім того, він повідомляє, що в тимчасово окупованому Криму на північно-західному напрямку з'явилися С-400.
"Ой, не будіть Змієбаївку, ординці! Війна триває: дякую усім, хто про це не забув. Разом до Перемоги!" - додав Братчук.
Все зміцнюеться в рашковскіх військах и т.п.
До чого нас готовлять???
І не поставляють....