11172 відвідувача онлайн

Російські окупанти почали визнавати свої втрати на о. Зміїний, - Братчук

зміїний

Про це повідомляє у Телеграмі речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає Цензор.НЕТ.

"Одесу та область у ніч проти 20 травня не обстрілювали. Але кораблі ЧФ продовжують блокувати порти Великої Одеси, блокуючи експорт зерна з України й створюють штучну продовольчу кризу у світі. Проблему можна вирішити одним шляхом – знищити ворожий флот", - зазначив Братчук.

За його словами, у Росії лише зараз, коли доводиться ховати загиблих, почали підтверджувати втрати живої сили і техніки в районі острова Зміїний.

На території регіону, зауважив речник ОВА, триває контрдиверсійна спецоперація, затриманих громадян перевіряють на причетність до диверсійно-розвідувальних груп ворога.

Братчук також закликав одеситів дотримуватися заходів безпеки під час перебування на замінованих чорноморському узбережжі та одеських пляжах.

Топ коментарі
+35
показати весь коментар
20.05.2022 10:14 Відповісти
+31
Я знову і знрову буду повторювати молодій, "неворовитій", брехливій команді Боневтіка - де ракетні комплекси "Нептун", які були здатні знищити всі ворожі кораблі з берега по всьоій площі Чорного і Азовського морів? Хто своїм піаром і бажанням залишитися на другий термін всі гроші закопав у дороги і поховав надію України захиститися від лютого ворога з моря? Тільки на білоруський і російський бітум команда боневтіка витратила більше коштів державного бюджету ніж на фінансування армії. А уявляєте, якби в нас було ще до два десятка ракетних комплексів "Ольха" та "Грім2", то хаба змогли б ворожі "іскандери" та інший металобрухт випускати ракети по Україні? Так, але дуже мало. десь 10% з того, що прилетіло, а через неділю і ті установки ворога були б знищені. Я написав, починайте барани 73% мечати, що то все не так і Володя найкращий бо тільки він не крав, як це робили 30 років до нього.... А накрав він більше на дорогах ніж всі разом за 30 років, це так, щоб ви знали.
показати весь коментар
20.05.2022 10:19 Відповісти
+26
Скулять зелені барани, які ховаються по підвалам. А розбиратися потрібно зараз, а не після війни, бо ті хто здали південь України і два моря, які дозволили ворогу обстрілювати із захоплених територій Одесу, Миколаїв, Запорізьку і Дніпропетровську області не сидять, ми про них нічого не знаємо і ще скільки можуть принести горя, що мама не горюй. Чомусь у 2014-2015 роках сіра маса не чекала закінчення війни, а поливала брудом Верховного головнокомандувача з ранку і до ранку на телеканаоах 1+1, 112, Інтер, Україна, які сьогодені створили "єдині новини".
показати весь коментар
20.05.2022 10:39 Відповісти

Завантаження...