8589 відвідувачів онлайн
21 544 45

Строковик Нацгвардії збив другий російський літак за місяць

су-25

23 травня строковик Нацгвардії знищив бойовий штурмовик російських окупантів Су-25 "Грач". Це другий влучний постріл бійця по ворожому літаку за місяць.

Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії, передає Цензор.НЕТ.

"Два влучних постріли – мінус два ворожих літака.

23 травня під час виконання бойових завдань в Запорізькій області, військовослужбовець строкової служби Національної гвардії України, вже вдруге за місяць завдав непоправних втрат ворогу.

Влучним пострілом нацгвардієць знищив бойовий штурмовик окупантів "СУ-25" "Грач".

Своїми професійними, рішучими та виваженими діями боєць зберіг життя багатьох наших співвітчизників", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+53
Слава нашим мужнім Воінам 👍🏼💪✊❤️
показати весь коментар
25.05.2022 00:56 Відповісти
+50
Тю, а шо таке, людина собі чесно заробляє )) Хай щастить герою, а ми порадіємо і помолимося за таких козаків
показати весь коментар
25.05.2022 00:59 Відповісти
+43
Дай Боже назбивати на власний приватний літак
показати весь коментар
25.05.2022 01:02 Відповісти

Завантаження...