Строковик Нацгвардії збив другий російський літак за місяць

23 травня строковик Нацгвардії знищив бойовий штурмовик російських окупантів Су-25 "Грач". Це другий влучний постріл бійця по ворожому літаку за місяць.
Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії, передає Цензор.НЕТ.
"Два влучних постріли – мінус два ворожих літака.
23 травня під час виконання бойових завдань в Запорізькій області, військовослужбовець строкової служби Національної гвардії України, вже вдруге за місяць завдав непоправних втрат ворогу.
Влучним пострілом нацгвардієць знищив бойовий штурмовик окупантів "СУ-25" "Грач".
Своїми професійними, рішучими та виваженими діями боєць зберіг життя багатьох наших співвітчизників", - йдеться у повідомленні.
Топ коментарі
+53 Amber
показати весь коментар
25.05.2022 00:56 Відповісти Посилання +50 мврина
показати весь коментар
25.05.2022 00:59 Відповісти Посилання +43 мврина
показати весь коментар
25.05.2022 01:02 Відповісти Посилання
)) Хай щастить герою, а ми порадіємо і помолимося за таких козаків