9000 відвідувачів онлайн
20 314 31

На трасі Лисичанськ-Бахмут знищено блокпост разом з окупантами, - Гайдай

музей,техніка

Українські військові знищили блокпост окупантів країни-агресорки Росії у Луганській області.

Про це голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив в ефірі загальнонаціонального телемарафону, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

За його словами, російські загарбники намагалися закріпитися на трасі Лисичанськ-Бахмут. Там вони встановили свій блокпост. Втім, їхні наміри сповна не реалізувалися.

"Було осіб 50. Їм навіть вдалося закріпитись на якийсь час, якийсь блокпост поставили, але це був ситуативний успіх. ДРГ там частина залишилася вже надовго. Блокпост розби, їх відкинули. Трасу зараз російська армія не контролює. Єдине те, що вони її обстрілюють", - розповів очільник регіону.

За словами Гайдая, наразі доїхати з Бахмута до Лисичанська "колосально складно". Втім, ЗСУ знаходять інші варіанти, щоб перевозити гуманітарні вантажі.

Топ коментарі
+35
Всім виконавцям-респект...
показати весь коментар
26.05.2022 14:43 Відповісти
+22
Пока тут диванные воины зрады штампуют, ребята работают. Ну извините, что без видосиков.
показати весь коментар
26.05.2022 14:57 Відповісти
+18
Тараканов задавили
показати весь коментар
26.05.2022 14:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нех.й шастать
показати весь коментар
26.05.2022 14:42 Відповісти
То Бутусов вчора був правий, коли писав про блокпости орків на трасі.
А Гайдай вчора піздив, коли спростовував інфу Бутусова!
Гайдай! Альо!!! Коли будемо казати суспільству правду?
показати весь коментар
26.05.2022 15:38 Відповісти
Всім виконавцям-респект...
показати весь коментар
26.05.2022 14:43 Відповісти
155 прилетів на пост?
показати весь коментар
26.05.2022 14:44 Відповісти
Тараканов задавили
показати весь коментар
26.05.2022 14:45 Відповісти
Постраждалих немає
показати весь коментар
26.05.2022 14:46 Відповісти
Треба відводить, бо це все вже йде на грані фола.
показати весь коментар
26.05.2022 14:48 Відповісти
крепкого здоровья покойным Слава Україні
показати весь коментар
26.05.2022 14:48 Відповісти
а говорил вчера, что трасса орками не занята, Бутусов дескать врет... а оно вот как... аж блокпост соорудить успели.
показати весь коментар
26.05.2022 14:48 Відповісти
Ничего, Арестович очередную блажь придумает для благодарного плебса. С него станется. И как всегда во всем обвинит Запад.
показати весь коментар
26.05.2022 14:51 Відповісти
Вчера цитировали то, что Бутусов говорил позавчера. Не знаю, почему это подали на Цензоре с дневной задержкой.
показати весь коментар
26.05.2022 15:09 Відповісти
на цензоре часто одну новость подаются до трех раз с разных источников и с опозданием
показати весь коментар
26.05.2022 16:04 Відповісти
Цензура ОПи, називається
показати весь коментар
26.05.2022 16:58 Відповісти
Пока тут диванные воины зрады штампуют, ребята работают. Ну извините, что без видосиков.
показати весь коментар
26.05.2022 14:57 Відповісти
...высрал кацап садясь в таз со льдом.
показати весь коментар
26.05.2022 15:03 Відповісти
Мразь таёжная,ты уже стлело наполовину. Может на тебя жидкого азота вылить?
показати весь коментар
26.05.2022 15:08 Відповісти
В рыба в Северском Донце в районе Белогоровки жирная пошла