10501 відвідувач онлайн
2 184 48

На відновлення пам'яток культури потрібно мільярди євро, - Ткаченко

бородянка,війна,обстріл,руйнування

Вартість відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій пам’яток культури може сягати мільярдів євро.

Як передає Цензор.НЕТ, про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів у коментарі Укрінформу.

Він зазначив, що внаслідок бойових дій в областях пошкоджено понад 350 культурних пам‘яток. Урядовець уточнив, що наразі проходить детальний облік та обрахунок майбутніх витрат.

"Ми приблизно розуміємо, яким чином можна починати відбудовувати спільно з нашими колегами з Мінрегіонбуду та Мінінфраструктури ті пам‘ятки, які були зруйновані частково. Ми найближчим часом будемо проводити калькуляцію і матимемо розуміння, яким коштом це обійдеться", – поінформував Ткаченко.

Міністр висловив думку, що сума відновлення буде значною – мільярди євро.

Для відновлення української культурної спадщини, пошкодженої внаслідок бойових дій, може бути створено великий фонд за сприяння європейських партнерів, зазначив Ткаченко.

"Ми говоримо з нашими колегами, європейськими міністрами, про створення великого фонду, щоб можна було реставрувати пам‘ятки нашої культури. Коли порахуємо, зокрема це будемо робити з нашими міжнародними експертами, тоді будемо говорити", – зазначив міністр.

Топ коментарі
+36
Ще один дерибанщик бабла заявив про себе 😡
показати весь коментар
29.05.2022 18:14 Відповісти
+29
Звичайно, можна було би і фінансувати Армію, але тоді в нас не було би грошей на відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій пам'яток культури...
показати весь коментар
29.05.2022 18:17 Відповісти
+24
Знаємо ми як ви калькуляції проводите
показати весь коментар
29.05.2022 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знаємо ми як ви калькуляції проводите
показати весь коментар
29.05.2022 18:13 Відповісти
3Це буде Велике культурництво,ще одна пилорама по розпилу державного бабла!!!))
показати весь коментар
29.05.2022 18:31 Відповісти
Ще один дерибанщик бабла заявив про себе 😡
показати весь коментар
29.05.2022 18:14 Відповісти
tak kacapi za vse platjaat - pust bude
показати весь коментар
29.05.2022 18:19 Відповісти
Эта культурная ****** лучше бы подумала о краеведческих музеях на прифронтовых территориях которые еще пока целы,что бы потом не пришлось волосы на жопе рвать о утраченных артефактах нашей истории как это было с картинами Приймаченко,скифским золотом в Мелитополе и раскераченным музеем Сковороды.
где *** эвакуация экспонатов времен Запорожской Сечи!? Никополь и Хортица в зоне досягаемости,почему экспонаты еще не вывезены на четвертом месяце войны?!
зеленые дегенераты
показати весь коментар
29.05.2022 22:10 Відповісти
Сотні, сотні мільярдів йому потрібні
показати весь коментар
29.05.2022 18:15 Відповісти
Чим більше -- тим краще! Якось так...
показати весь коментар
29.05.2022 18:19 Відповісти
не продешевить бы берите 5 млрд чтоб наверняка
показати весь коментар
29.05.2022 18:15 Відповісти
Круто, за 350 памятника миллиарды евро, да кто ж тебе в Европе даст такие деньжища на твой дерибан?
показати весь коментар
29.05.2022 21:16 Відповісти
Пацаны уже потирают руки..
показати весь коментар
29.05.2022 18:15 Відповісти
Тількі через ЮНЕСКО . Знаемо ми ваших БЕНЬ
показати весь коментар
29.05.2022 18:17 Відповісти
помовчав би "великий будівник", поки мільярди потрібні в першу чергу на ********** та озброєння та захист!!!
показати весь коментар
29.05.2022 18:17 Відповісти
Звичайно, можна було би і фінансувати Армію, але тоді в нас не було би грошей на відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій пам'яток культури...
показати весь коментар
29.05.2022 18:17 Відповісти
Яке може бути відновлення культурних пам'яток коли війну не закінчено, усі кошти мають йти на Збройні сили
показати весь коментар
29.05.2022 18:18 Відповісти
.. так вовік на передок поїхав, бронік нап'ялив, ща всіх в атаку поведе і війну закінчить
показати весь коментар
29.05.2022 18:30 Відповісти
сначала надо думать о победе Украины. уже который раз чиновники Украины говорят о восстановлении Украины. НАДО О ПОБЕДЕ ДУМАТ СЕЙЧАСССССССС!!!!!!!!
показати весь коментар
29.05.2022 18:20 Відповісти
Ви про що ?

Зелених тваринок цікавить тільки бабло , а не перемога , на жаль ,
але це так! )
показати весь коментар
29.05.2022 18:32 Відповісти
Бабло це добре! воно ж завжди перемагає зло.. ніби так?.
показати весь коментар
29.05.2022 19:10 Відповісти
trilliony
показати весь коментар
29.05.2022 18:21 Відповісти
Триліярди!!)))
показати весь коментар
29.05.2022 18:37 Відповісти
Ткаченко з зеленою шоблою вже планують розпил міжнародної допомоги на відновлення..
показати весь коментар
29.05.2022 18:24 Відповісти
Ткаченко вже милиться пилити міжнародну допомогу на відновлення.
показати весь коментар
29.05.2022 18:28 Відповісти
Беня з цієі шобли вже в оффшори розприділяє бабло , яке нам посилає
весь світ , а у боневтіка все одно грошей нема )
показати весь коментар
29.05.2022 18:29 Відповісти
Багато з тих пам'яток і відновлювати не варто. Щось хлопці забігали. Переживаєте , що грошей не дадуть? Правильно . Просто так по вашіх калькуляціях ніхто вам нічого не дасть. І до речі, будівельників в Україні не так багато. Будуватимуть здебільшого іноземці. Тому тендери будуть не ваші. А спонсорів. Не роззявляйте свої пащеки!
показати весь коментар
29.05.2022 18:29 Відповісти
Ткаченко - це ж холуйок Бені , тому почалися волнєнія
показати весь коментар
29.05.2022 18:33 Відповісти
Доречі а де він зник,за попередній рік він сотні інтерв'ю роздавав у ЗМІ,зараз така тиша, це щось неймовірне..
показати весь коментар
29.05.2022 18:46 Відповісти
Беня в Дніпрі , сидить там в бунькері і керує грошовими потоками до нашоі краіни і гуманітарною допомогою нам + займається нафтовими поставками !
показати весь коментар
29.05.2022 19:24 Відповісти
Невірю. Беня виносив розрахункові центри на захищену територію. Найвирогідніше австрія
показати весь коментар
29.05.2022 20:34 Відповісти
Вчора,з Вени був відосик:- біля готелю бевзі з люксових позашляховиків покалічили таксистів. Схоже на відповідь
показати весь коментар
29.05.2022 20:31 Відповісти
Зільоні рукавадітєлі почали говорити про знищену культуру... а вам він яке відношення до культури має? Невже торгаші від шоу бізнесу це культура?
показати весь коментар
29.05.2022 18:37 Відповісти
зроблять "парад із зайчиками" на Майдані на мільярд євро- дайош "культурку" :

показати весь коментар
29.05.2022 19:50 Відповісти
Давай зробимо пам"ятник з тебе.
показати весь коментар
29.05.2022 18:38 Відповісти
Про що розмова?Закінчити війну спочатку треба.На армію потрібні кошти,хлопці за свої гроші купляють броніки,одяг.А далі,скільки житла потрібно збудувати для людей,які залишилися без нічого,дороги,мости,а вдовам,дітям,батькам,які залишилися без своїх хлопців,які загинули на війні
показати весь коментар
29.05.2022 18:44 Відповісти
Це вже без тебе в##лядок малороський.
показати весь коментар
29.05.2022 19:00 Відповісти
Там вже й Кім про президентські амбіції заговорив, квартал 95 завжди весело.
показати весь коментар
29.05.2022 19:08 Відповісти
*****, як циган з лошатком!
Та спочатку закінчіть війну перемогою України!
Зелений до...бо...об Ткаченко!
Чому Порошенка не випустили на ПА НАТО, клоуни!?
показати весь коментар
29.05.2022 19:20 Відповісти
Житла в людей нема а твої памятники почекають да наармію треба
показати весь коментар
29.05.2022 19:24 Відповісти
Просто поражаюсь, как всё, что говорят и делают зелёные вовремя - то перестраивать ж/д дорогу под европейскую, то культура - без победы не будет ни какой культуры - всему своё время - и Чонгар тоже подойдёт к правде.
показати весь коментар
29.05.2022 19:34 Відповісти
харя не лопне?
показати весь коментар
29.05.2022 19:50 Відповісти
хера собі апетити в зелених патріотів!
показати весь коментар
29.05.2022 20:08 Відповісти
Клоун кончений. Краще шукав би гроші на придбання військової амуніції і обладнання
для армії
показати весь коментар
29.05.2022 20:12 Відповісти
Ткаченко, де скіфське золото Директор музею в Мелітополі офіційно заявила, що цей "міністр" жодної вказівки щодо цього не давав!!!
Про які гроші він верзе - йому місце на нарах
показати весь коментар
29.05.2022 20:40 Відповісти
А Беня поверне вкрадені 5 млрд.? Чи ми зі своєї кишені йому подарували?
показати весь коментар
29.05.2022 21:03 Відповісти
А ЯКЩО БЕЗ РОЗПИЛУ, ТО СКІЛЬКИ?
показати весь коментар
29.05.2022 21:25 Відповісти
На фиг нам ваши памятьники, у нас люди гибнут.
показати весь коментар
30.05.2022 02:38 Відповісти