3916 відвідувачів онлайн

Ще одну партію САУ Caesar передасть Україні Франція, - глава МЗС Колонна

caesar

Міністр Європи та закордонних справ Франції Катрін Колонна заявляє, що її країна передасть Україні ще одну партію самохідних гаубиць Caesar.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона заявила на спільній прескофнеренції з главою МЗС Дмитром Кулебою.

"У цьому зв'язку ми вже давно маємо контакти з українською владою і постійно знаємо, які є потреби з українського боку і які у нас є можливості для того, аби відповісти на ці заявки. ... Скоро будуть нові поставки САУ Caesar і ми будемо продовжувати співпрацю у цьому контексті", - зазначила вона.

Колонна нагадала, що Україна вже отримувала САУ Caesar, тепер буде доставлена ще одна партія.

Топ коментарі
+16
От за це французам респект.Серливим німцям читати обов'язково...
показати весь коментар
30.05.2022 18:40 Відповісти
+15
Цезар вже трощить московитів і це відчувається.
показати весь коментар
30.05.2022 18:46 Відповісти
+12
Хотілось би по можливості більш ******* гаубиці Цезар на базі Татра шасі 8x8 з автоматичною подачею снаряду та які б'ють на 50 км з автоматичним наведенням. Більш швидкі у розгортанні та більш потужні. Подяка французам !
показати весь коментар
30.05.2022 18:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От за це французам респект.Серливим німцям читати обов'язково...
показати весь коментар
30.05.2022 18:40 Відповісти
Как показывает опыт - скажем спасибо по факту их получения. А пока дипломатично улыбнемся.
показати весь коментар
30.05.2022 18:50 Відповісти
Наши козарлюги відправлят декілька плюх в помсту за загинувшего французького журналіста!!))
показати весь коментар
30.05.2022 18:53 Відповісти
Сподіваюся що не менше шести знову дадуть .
показати весь коментар
30.05.2022 19:45 Відповісти
merci beaucoup
показати весь коментар
30.05.2022 18:40 Відповісти
MLRS не передадуть навіть не великої дальності?
показати весь коментар
30.05.2022 18:41 Відповісти
Повинні передати. А чи передадуть подивимось. Повинні передати.
показати весь коментар
30.05.2022 18:45 Відповісти
M31 GMLRS - высокоточное оружие со спутниковым наведением.

📍Сами ракеты, могут пролететь более 40 миль (64 км)

📍"Поставки Украине более мощных РСЗО изменят ход игры. рашистская артиллерия, дальность которой составляет всего около 50 км, «не приблизилась бы» к украинским городским центрам, если бы там были размещены системы РСЗО" - Джейсон Кроу
показати весь коментар
30.05.2022 18:49 Відповісти
нет там 50 км, только на бумаге. Реально не больше 30 км.
показати весь коментар
30.05.2022 18:52 Відповісти
Берем из открытых источников...
M30/M31 - 70 км (43 милі)https://en.wikipedia.org/wiki/GPS GPS / https://en.wikipedia.org/wiki/Inertial_guidance_system INS
M30: 404 ************* M85 DPICM
M31: 90 кг (200 фунтів) унітарний ВО
показати весь коментар
30.05.2022 20:50 Відповісти
Лет через 10...
показати весь коментар
30.05.2022 18:42 Відповісти
Ні. Французи то не німці. Перші ж передали САУ, а німці досі не передали.
показати весь коментар
30.05.2022 18:46 Відповісти
Спасибо
показати весь коментар
30.05.2022 18:42 Відповісти
Та невже? Мабуть тому що лавров уже і Францію назвав підтримувачами нацистського режиму і журналіста завалив французського.
показати весь коментар
30.05.2022 18:44 Відповісти
Да, Слава франкофашистам!
показати весь коментар
30.05.2022 18:52 Відповісти
Хотілось би по можливості більш ******* гаубиці Цезар на базі Татра шасі 8x8 з автоматичною подачею снаряду та які б'ють на 50 км з автоматичним наведенням. Більш швидкі у розгортанні та більш потужні. Подяка французам !
показати весь коментар
30.05.2022 18:45 Відповісти
Цезар вже трощить московитів і це відчувається.
показати весь коментар
30.05.2022 18:46 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
30.05.2022 18:47 Відповісти
даже французы и итальянцы хот что-то, да передают.
а от сосисок одни только обещания
показати весь коментар
30.05.2022 18:50 Відповісти
Прослушали новые перлы гаварящего коня?
показати весь коментар
30.05.2022 18:51 Відповісти
Причому тут Байден ? Хай зелебобики на мопедах по дорогам "великого крадівництва" хутко добираються до ворожих позицій і закидують їх гранатами
показати весь коментар
30.05.2022 18:58 Відповісти
Вот самолеты тоже не дали, а только запчасти к ним , которые тоже хорошо мочат русню
показати весь коментар
30.05.2022 19:18 Відповісти
За погибшего журналиста из Франции нужно около 5 артиллерийских дивизионов Caesar и это вполне оправданное действие.
показати весь коментар
30.05.2022 18:55 Відповісти
Щоб не було так як з американськими РСЗО
показати весь коментар
30.05.2022 18:55 Відповісти
Не "сучи ногами" завчасно! Те , що затверджено програмою поставок - або вже пливе, або вантажиться, або готується під завантаження Це вже як камінь, який штовхнули з бугра
А "сказать" і я можу - щоб кацапня "самозаспокоїлася" і в паніці "не била яйцями об одвірок"!
показати весь коментар
30.05.2022 19:14 Відповісти
гарно сказав, я б назвав цей вислів "атмосферним" ))) я про "...одвірок" )))
показати весь коментар
30.05.2022 20:27 Відповісти
В первой партии 12 шт, один взвод засветился в 55-й бригаде, следующая туда же, плиз).
показати весь коментар
30.05.2022 21:00 Відповісти
Не брешить - в першой було лишень шість. Ніхто окрім поляків (18 одиниць) досі нам не передав САУ у кількості більше 6 одиниць. Словакі пообіцяли вісім. Скількі буде паладинів наразі невідомо. Але знаючі розмах Штатів є надія не декілько десятків.
А взагалі французи в політичних питаннях майже такі серуни як німци, але на відміну від останніх САУ дають...
показати весь коментар
31.05.2022 00:14 Відповісти
Не знаешь - лучше промолчи). На вскидку САУ Дана больше 6 ед, PzH 2000 от ФРГ 7 ед. М 109 от Норвегии 8 ед. А вообще... строчите дальше).
показати весь коментар
31.05.2022 00:42 Відповісти
На снарядах буде написано: За 1812 рік.
показати весь коментар
30.05.2022 23:29 Відповісти
Унылая лошадь Лавров не доволен?

Значит хорошие гаубицы, как и MLRS (РСЗО), о которых майор Пукин высказался, болит тема значит
показати весь коментар
08.06.2022 14:54 Відповісти