Депутати зібрали підписи про висловлення недовіри Денісовій, - Палійчук

Про це повідомила у телеграм-каналі речниця політсили "Слуга народу" Юлія Палійчук, інформує Цензор.НЕТ.
"Депутати зібрали підписи про висловлення недовіри Уповноваженому з прав людини Людмилі Денісовій", - зазначила вона.
Деталей наразі невідомо.
якщо про катування воїнів написала омбудсмен
Денісова і її зразу ж звільняють ( можливо сьогодні),
Так от, Азов здали в полон і ви, нешановні виборці Зе,
здали в полон, здали на катування ворогу.
Як вам живеться і спиться з цією думкою? 😥