5919 відвідувачів онлайн
5 930 50

Росія призупиняє постачання газу в Данію

газ

Російський монополіст Газпром оголосив про призупинення з 1 червня постачання газу данській компанії Orsted, які відмовилася від оплати в рублях.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється в заяві Газпрому.

"Данська компанія "Ерстед" (Orsted Salg & Service A/S) повідомила ТОВ "Газпром експорт", що не має наміру здійснювати платежі за газ, що поставляється, в рублях відповідно до Указу президента РФ №172 від 31.03.2022 р. і згідно зі схемою, запропонованою "Газпром експортом", - сказано в повідомленні.

Термін оплати за постачання газу у квітні, передбачений контрактом, як сказано в заяві компанії, завершується 31 травня. 

"У зв'язку з цим "Газпром експорт" повідомив "Ерстед" про призупинення постачання газу з 1 червня 2022 року і до моменту здійснення оплати відповідно до порядку, встановленого згаданим вище Указом", - наголосили у Газпромі.

Топ коментарі
+22
Знакомое лицо

показати весь коментар
31.05.2022 22:10 Відповісти
+22
Мстят за их помощь нам! зверомордое кацапье в бессильной злобе щелкает гнилыми зубами. Датчане замену то найдут, но парашу на рынок никогда больше не пустят. "Отака .уйня малята."
показати весь коментар
31.05.2022 22:16 Відповісти
+12
"Польты из него станем шить. На рабочий кредит. " (с)
показати весь коментар
31.05.2022 22:13 Відповісти

Завантаження...