11733 відвідувача онлайн
9 098 61

Альтернативи "Газпрому" немає, - Угорщина

газпром

Угорщина поки що не бачить альтернативи "Газпрому" у постачанні газу.

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"85% споживаного газу в Угорщині припадає на російський. Це пов'язано з інфраструктурою та наявністю газу. Тому ми до цього питання підходимо прагматично", - сказав Сіярто під час Бакинського енергетичного форуму у четвер.

Міністр наголосив, що доки не буде розширено пропускну спроможність газопроводу TANAP (йде з Азербайджану через Грузію й Туреччину до грецького кордону, потужність 16 млрд кубометрів на рік. - Ред.), про альтернативу говорити не доводиться.

"Доки не буде збільшено пропускну спроможність трубопроводу ТANAP і не вкладено інвестиції, альтернативні джерела постачання для нас видаються  нереальними", - додав він.

Топ коментарі
+38
Альтернативи є, але срана угорщина просто не хоче їх бачити, ******..
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
+27
Та й кирилу теж, альтернативи у них немає. Хоч там віруючих рпц, мабуть, теж немає...
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
+21
ще одне дурне своїми руками руйнує свою державу
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ви шукайте.
показати весь коментар
02.06.2022 10:07 Відповісти
Воно знає, поки Ху...о при владі, то і віно на троні. Знайти альтернативу це втратити корито, повне кривавих грошей.
Правий Борис Джонсон: "Угорщина, це хвора і капризна дитина ЄС"
показати весь коментар
02.06.2022 12:53 Відповісти
Наркомани
показати весь коментар
02.06.2022 10:07 Відповісти
Альтернативи є, але срана угорщина просто не хоче їх бачити, ******..
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
якби ЄС не був таким болотом, то могли б пошукати альтернативу і самій Угорщині...
показати весь коментар
02.06.2022 10:34 Відповісти
нет алтернативы - нет газпрома!
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
ще одне дурне своїми руками руйнує свою державу
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
Та й кирилу теж, альтернативи у них немає. Хоч там віруючих рпц, мабуть, теж немає...
показати весь коментар
02.06.2022 10:08 Відповісти
а мадьярам алтернатива є?
показати весь коментар
02.06.2022 10:10 Відповісти
t iovbiki pustj dyshat gazpromom - oni vse ravno pogody nedelajut - kogda ostalnye strani otkazhutsa - mozhna bude iovbikov NAKAZATJ za "vse haroshee"
показати весь коментар
02.06.2022 10:12 Відповісти
Альтернативи "Газпрому" немає, ...

Альтернативы Кириллу теж нема!!!!
показати весь коментар
02.06.2022 10:17 Відповісти
А якщо закрити газопровід та нафтопровід з макшанії, знайдеться альтернатива чи будуть сидіти ждати коли знову трубу відкриють?
показати весь коментар
02.06.2022 10:17 Відповісти
А Вы знаете, что если предложить закрыть транзит газа через Украину - бан на Цензоре гарантирован !!!
показати весь коментар
02.06.2022 10:45 Відповісти
Але рашисти теж можуть розбомбити.
показати весь коментар
02.06.2022 10:54 Відповісти
Рашисты не бомбят, потому что это их доход.
показати весь коментар
02.06.2022 10:55 Відповісти
От підари
показати весь коментар
02.06.2022 10:17 Відповісти
Орбану по отношению к Украине отведена роль такой себе Бабы Яги, которая должна быть всегда против решений которые могут причинить "неудобства" Кремлю/Путину - происходит циничное злоупотребление КОНСЕНСУНС-альностью при принятии решений в институциях т.н. Единой Европы - ЕС.

Таким образом, Орбан выступает на подтанцовке более скрытным putinfershten-ам Шольц&Макронам- что у "тусовки" putinfershten-ов на уме, то в Орбана на языке и в действиях.
показати весь коментар
02.06.2022 10:18 Відповісти
Зато есть альтернатива ЕС,например Тайожный Союз.******* уйоббуйте из ЕСа со своими хотелками
показати весь коментар
02.06.2022 10:19 Відповісти
они никогда не будут искать никакой альтернативы, это такие же беспринципные мерзавцы и негодяи как и русня, у которой они на подсосе, может даже и хуже..., я так и представляю, как орбан роется в карманах окровавленной жертвы в поисках денег, ей они уже не пригодятся, а ему нужны, он выжил..., тьфу, мразота...
показати весь коментар
02.06.2022 10:19 Відповісти
Цікаво , навіщо це мадярське лайно терплять в ЄС , який сенс ? Цікаве питання . Можливо , Британія тому й покинула ЄС , щоб не нюхати цей сморід і не узалежнювати свою політику від дібілів . Думаю , пропозиція Джонсона : УПА+Туреччина і країни Балтії - набагато краща альтернатива ЄС .
показати весь коментар
02.06.2022 10:24 Відповісти
Все очень просто.

Лучше это лайно держать при себе, чем отдать русским.
показати весь коментар
02.06.2022 10:57 Відповісти
"...підходимо прагматично "
Це не прагматизм а підлість . На чаші терезів тисячі
людських життів українців ,та Угорщині на це наплювати .
показати весь коментар
02.06.2022 10:29 Відповісти
Що каZZапофіли роблять в ЄС?
показати весь коментар
02.06.2022 10:30 Відповісти
Израильские месторождения газа..а также турецкие..обламают рабZeю по полному тарифу...
На сегодня рабZee разрешено продавать нефть только трубопроводную...танкеры бороздят просторы мирового океана без продажи...хмыри мавзолейные теряют миллиарды...американских рублей...
показати весь коментар
02.06.2022 10:32 Відповісти
В конце мая в гавани Нью-Йорка и Нью-Джерси вошло два танкера росийських с нефтью. Вот Вам и тема на размышление о санкциях.
показати весь коментар
02.06.2022 11:08 Відповісти
Пора російському снаряду попасти в нафтопровід! Випадково
показати весь коментар
02.06.2022 16:27 Відповісти
Ну раз все залежить від нафто- та газо-гонів то Україна має вимкнути Дружбу.
І альтернатива знайдеться.
показати весь коментар
02.06.2022 10:38 Відповісти
Ну і хто, в притомному глузді, в Україні на те піде? Це ж порушення домовленостей та саботаж буде з нашого боку, а чим тоді ми кращі за кацапстан будемо?
показати весь коментар
02.06.2022 10:43 Відповісти
А снаряди російські літають по "непредсказуемой траектории"
показати весь коментар
02.06.2022 16:28 Відповісти
От э такі люди, які ніх@я не люди...
показати весь коментар
02.06.2022 10:38 Відповісти
.....на чужому горбу хотять.... В житті за все прийдеться платити!
показати весь коментар
02.06.2022 10:40 Відповісти
Альтернатива есть,это гороховый суп.😁
показати весь коментар
02.06.2022 10:40 Відповісти
другими словами без газпрома нет венгрии, ну что ж! мы будем скучать, но скорей всего не долго
показати весь коментар
02.06.2022 10:40 Відповісти
ага прагматично сидять на жопі і пальцем не хочуть ворухнути,
щоб їм так само всі хотіли допомагати в разі біди
показати весь коментар
02.06.2022 10:41 Відповісти
****** мадьярские! Топите кизяком! Это единственная для вас альтернатива в скором времени. А то ведь ваш пуйловый вождь того и гляди разбомбит нефтегазопроводы.
показати весь коментар
02.06.2022 10:44 Відповісти
Насэлэние Венгрии и белорашки 10 млн...вместе 20 млн... крутые поцы...Бойся Байден...
показати весь коментар
02.06.2022 10:44 Відповісти
Помилкове твердження. Як і твердження, що немає альтернативи Орбану з його ********. Декілька місяців строгого посту без європейських ніштяків - і альтернатив з'явиться безліч.
показати весь коментар
02.06.2022 10:55 Відповісти
Головне щоб впливові країни знайшли альтернативу. Угорщині пропоную просто закрити вентиль і відправити орбана слідом за російським кораблем.
показати весь коментар
02.06.2022 10:56 Відповісти
Венгрия это кусочек РФ
показати весь коментар
02.06.2022 10:58 Відповісти
И тут Остапа понесло...
показати весь коментар
02.06.2022 11:07 Відповісти
даааа...... не со всеми соседями нам повезло!! вот тут с альтернативой похуже...
и никуда ж Украине не деться с этого материка...
показати весь коментар
02.06.2022 11:09 Відповісти
Зато є альтернатива мадярії у ЄС та НАТО...
показати весь коментар
02.06.2022 11:16 Відповісти
Зато вам, мадьяры, будет замена и в ЕС и в НАТО
показати весь коментар
02.06.2022 11:32 Відповісти
Сраные козлы...
показати весь коментар
02.06.2022 11:35 Відповісти
Альтернативи ліквідації влади Угорщини і цих підприємств немає.
показати весь коментар
02.06.2022 11:42 Відповісти
Мадярів постійно мучить фантом про Велику Мадярщину котра розвалилася в 1918році
показати весь коментар
02.06.2022 12:00 Відповісти
Мадярів постійно мучить фантом про Велику Мадярщину котра розвалилася в 1918році
показати весь коментар
02.06.2022 12:00 Відповісти
Это точно, такие уроды одни, алтернативы нет.
показати весь коментар
02.06.2022 12:05 Відповісти
ГАЗПРОМ ОТСТЕГИВАЕТ ДЕБИЛАМ НАВЕРНОЕ ЗА ПОКУПКУ. ЧТО ВЕНГРЫ БУДУТ ДЕЛАТЬ КОГДА УКРАИНА ПОСЛЕ ПОБЕДЫ НАД АГРЕССОРОМ ПЕРЕКРОИТ ТРУБЫ ИДУЩИЕ К ВЕНГРАМ. ВЕНГРЫ НЕ ПОНИМАЮТ ЧТО ГАЗПРОМУ СКОРО ХАНА. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
02.06.2022 12:11 Відповісти
Мадяри, шукайте альтернативу. Газогін "Дружба" не вічний.
показати весь коментар
02.06.2022 12:51 Відповісти
Угорці , йдіть на@ хій разом із газпромом !!
показати весь коментар
02.06.2022 13:36 Відповісти
Це їхні проблеми. Думки мадяр ніхто не питав. Повезло із сусідями ну... з права кацапи, зліва цигани та якісь теж прокацаплені. Схоже ситуація дійде до конфлікту з угорцями. Відгрібуть, заспокояться.
показати весь коментар
02.06.2022 13:42 Відповісти
Якщо у Бога була альтернатива для Гітлера.Сраліла.Членіна.Садама.Фіделя.і всяких інших виродків.то знайдеться альтернатива і на рашистського куйла з його угорськими членососами ,та грязьпромом.
показати весь коментар
02.06.2022 13:52 Відповісти
Сиярто соображает..Нравились раньше венгерские консервы..Хохлы,а вам?
показати весь коментар
02.06.2022 16:15 Відповісти
ЗА ЧТО КОРРУПЦИОНЕРУ ОРБАНУ ЕГО ВЛАДЕЛЕЦ ПУТИН ЗАПЛАТИЛ - ТО ОН И БУДЕТ ГОВОРИТЬ!
показати весь коментар
02.06.2022 20:57 Відповісти
До ТАНАПа ще можна Туркменістан підключити.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5_%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B0 Туркменістан 4-ий в світі по запасам газу. У нього газа стільки як в катара.

показати весь коментар
02.06.2022 21:13 Відповісти
You fucked people! Гандони…