10266 відвідувачів онлайн
4 756 12

Легендарний футболіст Пеле закликав Путіна зупинити війну

пеле

Легенда бразильського футболу Пеле закликає президента Росії Путіна зупинити злісне і невиправдане вторгнення в Україну.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на інстаграм футболіста.

"Я хочу використати сьогоднішню гру як можливість звернутися з проханням: зупиніть це вторгнення. Не існує аргументів, які могли б виправдати насильство. Цей конфлікт є злим, невиправданим і не приносить нічого, крім болю, страху, жаху і мук", - написав Пеле.

Пеле раніше зустрічався з Путіним. Востаннє це сталося 2017 року в Москві під час Кубка конфедерацій - змагання, яке проводиться перед чемпіонатом світу з футболу. Тоді Путін назвав Пеле одним зі своїх улюблених гравців.

"Коли ми зустрічалися в минулому та обмінювалися усмішками, які супроводжувалися довгим рукостисканням, я ніколи не думав, що одного разу ми будемо так розділені, як сьогодні", - написав Пеле.

Топ коментарі
+5
ага, і ***** такий "ну якщо вже навіть Пєлє просить, тоді треба закруглятись. Гей, чєловєчкі, апорт!"
і війна скінчиться...
показати весь коментар
02.06.2022 10:33 Відповісти
+4
на бункерного уже никакие слова не действуют, - только *********!
" Не вірю в силу слова я, а вірю в силу піздюлєй." (с)
показати весь коментар
02.06.2022 10:41 Відповісти
+3
Ну, дурник, що тут скажеш. Треба бути відбитим на голову, щоб рибу просити припинити плавати, а людожера просити перестати пожирати людей.
показати весь коментар
02.06.2022 10:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ага, і ***** такий "ну якщо вже навіть Пєлє просить, тоді треба закруглятись. Гей, чєловєчкі, апорт!"
і війна скінчиться...
показати весь коментар
02.06.2022 10:33 Відповісти
Не поможет.Хуйло футбол не любит,он больше по хоккею
показати весь коментар
02.06.2022 10:35 Відповісти
Якби він закликав НАТО знищити *****... я би повірив, що він в чомусь, окрім футболу, розбирається
показати весь коментар
02.06.2022 10:38 Відповісти
А типу в 2017 Пеле не знав хто є путін? Смішно...
показати весь коментар
02.06.2022 10:40 Відповісти
на бункерного уже никакие слова не действуют, - только *********!
" Не вірю в силу слова я, а вірю в силу піздюлєй." (с)
показати весь коментар
02.06.2022 10:41 Відповісти
Прохання на цього покидька давно вже не діють .
Час всім людерам громадської думки об'єднатися та вимагати .
показати весь коментар
02.06.2022 10:49 Відповісти
Путлер потопил подлодку Курск и крейсер Мацковия

...а дома на Мацковии взрывали Ющенко и его кум Порошенко... а в Рязани прокол...Гексоген закончился...
показати весь коментар
02.06.2022 10:49 Відповісти
А до этого ж непонятно было, кто такой вова. Он и до этой войны уже 20 лет в крови плескался. но баранам со спортивными мозгами (джонсы-.уёнсы, сигалы, пеле и пр.) всё невдомёк было.
показати весь коментар
02.06.2022 10:51 Відповісти
Так ***** хочет остановить войну, только уже на захваченных территориях, чтобы восстановиться, учесть ошибки и опять продолжить, по такой-же схеме с просьбами остановить войну, захватывать территории.
показати весь коментар
02.06.2022 10:53 Відповісти
Ну, дурник, що тут скажеш. Треба бути відбитим на голову, щоб рибу просити припинити плавати, а людожера просити перестати пожирати людей.
показати весь коментар
02.06.2022 10:56 Відповісти
Все засмеялись, а Володя заплакал.
показати весь коментар
02.06.2022 11:15 Відповісти
Вы знаете, кто такой нефтегазодолларовый наркоман? это президент рф. когда речь идет о такой крупной дозе, как донецко-харьковское месторождение, настоящий наркоман ни перед чем не остановится...