9770 відвідувачів онлайн
7 796 36

Індія збирається вдвічі збільшити імпорт російської нафти, - Bloomberg

нафта

Індія сподівається подвоїти свій імпорт російської нафти. Державні нафтопереробні заводи прагнуть максимально використовувати поставки з великими знижками від "Роснефти", оскільки міжнародні покупці відмовляються від угод з Москвою через її вторгнення в Україну.

Про це пише Bloomberg, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

Державні оператори спільно працюють над укладенням і забезпеченням нових шестимісячних контрактів на поставку російської нафти в Індію. Поки точні обсяги імпорту не затверджені, вони разом з цінами все ще обговорюються з індійськими банками, які повинні повністю фінансувати всі вантажі.

Нагадаємо, раніше Україна запропонувала Індії стати одним з гарантів післявоєнної безпеки країни разом з деякими іншими державами.

Топ коментарі
+11
індуси - чорти, нічого святого
показати весь коментар
07.06.2022 07:24 Відповісти
+10
А мы ещё учим их студентов поганых в своих вузах!
показати весь коментар
07.06.2022 07:26 Відповісти
+7
Голодранці у чалмах!!!
показати весь коментар
07.06.2022 07:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Голодранці у чалмах!!!
показати весь коментар
07.06.2022 07:08 Відповісти
на криворожсталь меняют?
показати весь коментар
07.06.2022 07:13 Відповісти
платить будут кином)
показати весь коментар
07.06.2022 07:20 Відповісти
это их выбор, и мы совсем не обязательно должны его уважать
показати весь коментар
07.06.2022 07:24 Відповісти
и зерно им продавать не обязательно.
показати весь коментар
07.06.2022 08:29 Відповісти
Они вроде как в тройке крупнейших экспортеров зерна в мире. И очень на руку пуйлу приостановили экспорт зерна, породив тем самым панику на зерновом рынке
показати весь коментар
07.06.2022 09:26 Відповісти
індуси - чорти, нічого святого
показати весь коментар
07.06.2022 07:24 Відповісти
більш пів-мільярду того дідька(((
показати весь коментар
07.06.2022 07:40 Відповісти
Взагаліто десь мільярд 300млн
показати весь коментар
07.06.2022 07:46 Відповісти
А мы ещё учим их студентов поганых в своих вузах!
показати весь коментар
07.06.2022 07:26 Відповісти
хинди-руси бхай-пхай!...
показати весь коментар
07.06.2022 07:30 Відповісти
Карма? Нет, не слышали.
Just business.
показати весь коментар
07.06.2022 07:40 Відповісти
А мы индусам должны зерно поставлять потому что они голодают
показати весь коментар
07.06.2022 07:53 Відповісти
им параша поставит, наше!
показати весь коментар
07.06.2022 07:55 Відповісти
Ну якщо зі знижкою і вартістю доставки ця нафта руським буде в мінус, то чого б і ні.
показати весь коментар
07.06.2022 07:57 Відповісти
Ну от справді де ви такі беретеся? Якісь курси закінчуєте, чи що?
показати весь коментар
07.06.2022 08:00 Відповісти
Ніхто не заставить Індію не купувати руську нафту, тому краще нехай вона руським буде в мінус, ферштейн розумнику?
показати весь коментар
07.06.2022 08:49 Відповісти
Собівартість видобутку нафти в Росії 15-45 долл. за барр, ціна на нафту Уралс 90 долл. за барр. Індія хоче купувати десь за 70 долл. за барр. От така математика розумнику. Добре що США думають по іншому на відміну від тебе і вже затруднили оплату нафти з Індії.
показати весь коментар
08.06.2022 00:01 Відповісти
А что Индия. Вроде как и развитая экономически, но феодальная в принципе. Достаточно купить ару-тройку брахманов-магараджей и они душу Кали продадут
показати весь коментар
07.06.2022 07:57 Відповісти
Необходимо прекратить продавать Индии украинские продукты питания, в том числе и зерно. Пусть нефтью питаются.
показати весь коментар
07.06.2022 08:11 Відповісти
Ну так і не продаємо. Зерно такий продукт, що має властивість з часом гнити. Може статись так, що і продавати стане нічого. Уряд мав завчасно планувати альтернативні логістичні шляхи. А розмови про розблокування наших портів, більш схожі на спецоперацію росіян, щоб захопити Одесу. Історія з троянським конем приходить на думку.
показати весь коментар
07.06.2022 09:04 Відповісти
А зелені дебіли ще пропонували упоротим індєйцам стати нашими гарантами безпеки.🤦
показати весь коментар
07.06.2022 08:11 Відповісти
Не пропонували, а пропонують.
показати весь коментар
07.06.2022 09:05 Відповісти
Друга в світі держава за народонаселенням після Китаю. Істи нема чого . Так нехай їдять нафту замість хліба.
показати весь коментар
07.06.2022 08:13 Відповісти
Их уже больше, чем китайцев. Китайцы все подсчитаны, а в Индии до сих пор есть населенные пункты, даже не нанесенные на карту с неучтенным населением. Да и без переписи их уже под полтора миллиарда, 1,3 кажется
показати весь коментар
07.06.2022 09:31 Відповісти
чекаю китайців в делі і пакістан в кашмірі
глубоко озабочусь
показати весь коментар
07.06.2022 09:10 Відповісти
от так гарант, продався за знижку на нафту
показати весь коментар
07.06.2022 09:11 Відповісти
ганьба!
116 дол за барель мінус 30% знижка = грубо 90 дол виручка, а собівартість близько 28 дол. але ще й досить дорога доставка. все одно погано.
показати весь коментар
07.06.2022 09:11 Відповісти
Прогон чистейшей воды, ничего оркам там не светит, как и с продажей газа Китаю, от слова "совсем". Послушайте Михаила Крутихина по этому поводу, он тут всё раскладывает по поводу ********** понтов и реального жилистого и мозолистого ***, который подкрадывается к его ботоксной жопе и к жопам дарагих рассиян.

https://www.youtube.com/watch?v=Wsse6xC7ePk
показати весь коментар
07.06.2022 09:34 Відповісти
Петро Олексійовичу, терміново вилітай до Індії !
показати весь коментар
07.06.2022 09:44 Відповісти
Заробляють на крові.

Сволочі.
показати весь коментар
07.06.2022 09:44 Відповісти
а як же індуїзм, карма, і все таке? не бояться карми?
показати весь коментар
07.06.2022 09:46 Відповісти
В импорте нефти в Индию рашка на 8-м месте и это меньше 3% импортируемой Индией нефти. Причем главным импортером российской нефти в Индии является относительно небольшая компания, которая на 50% принадлежит Росснефти. Так что индусы не виноваты!
показати весь коментар
07.06.2022 11:48 Відповісти
Якщо в тропічному лісі ти зустрів індуса та отруйну змію - першим вбий індуса. @народна мудрість