В зоні відчуження вперше після окупації запрацювали детектори радіації, - МАГАТЕ

Про це повідомляє Міжнародне агентство з атомної енергії, передає Цензор.НЕТ.
"Десятки радіаційних детекторів знову передають дані з району навколо Чорнобильської АЕС після того, як Україні за технічної підтримки МАГАТЕ вдалося відновити життєво важливий інформаційний зв'язок, який був перерваний на самому початку конфлікту більше 100 днів тому", - йдеться в повідомленні.