5093 відвідувача онлайн
1 421 15

Київрада позбавила Мінськ статусу міста-побратима, - Кличко

кличко

Віталій Кличко повідомив, що Київська міська рада ухвалила рішення позбавити Мінськ статусу міста-побратима столиці України.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Мінськ уже навряд чи можна назвати містом-побратимом Києва. Тож нам нічого не заважало ухвалити рішення про позбавлення такого статусу столиці Білорусі. Країни, з території якої летіли ракети в українська міста та селища і відбувалося вторгнення російських військ до нашої держави", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+14
Минск стал барахолкой по торговле краденным имуществом. А граждане беларуси - сообщниками бандформирования.
показати весь коментар
09.06.2022 16:01 Відповісти
+7
Сябри, нічєго лічного. Маєте самі розуміти чому так сталось...
показати весь коментар
09.06.2022 16:12 Відповісти
+6
тільки тепер? Ага,я забув,у нас досі нема візового режиму з кацапами,тому всякі Овсяннікови можуть роз*їжджати.Що за бл...ство?
показати весь коментар
09.06.2022 16:16 Відповісти

Завантаження...