7516 відвідувачів онлайн
13 285 38

Президентці Грузії Зурабішвілі уряд не дозволив відвідати Україну

зурабишвили

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі під час візиту в Брюссель заявила, що уряд не дав їй дозвіл здійснити візит в Україну.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Грузия Online".

За словами президентки, вона прибула до бельгійської столиці для підтримки кандидатури Грузії, при цьому уряд відмовив їй у здійсненні візитів до Франції, Польщі та України.

"Я хотіла відвідати Францію, Польщу і, можливо, Україну, якій ми повинні дякувати за прискорений процес обговорення кандидатури (на вступ до ЄС), але знову отримала відмову", – сказала вона.

Згідно з 52-ою статтею Конституції Грузії, президент здійснює представницькі повноваження у зовнішніх зносинах, веде переговори з іноземними державами та міжнародними організаціями за згодою уряду.

Топ коментарі
+51
Уряд Грузії-прарасєйскає гавно...
показати весь коментар
10.06.2022 19:06 Відповісти
+27
А чому б не сказати, що не дозволив нєкий Бздина Іванішвілі, на утриманні якого перебуває уряд Грузії та самої мадам Саломе.
показати весь коментар
10.06.2022 19:13 Відповісти
+24
Куда їх у Європу? Це буде друга мадярщина!
показати весь коментар
10.06.2022 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уряд Грузії-прарасєйскає гавно...
показати весь коментар
10.06.2022 19:06 Відповісти
Не будьте лохами: вона все полюбовно узгодила зі своїм урядом перед поїздкою...все
показати весь коментар
11.06.2022 15:26 Відповісти
Бовтік чи Боневтік ?
показати весь коментар
10.06.2022 19:08 Відповісти
Ці лядські питання зайожують мене ... (С) Митець .
показати весь коментар
10.06.2022 19:09 Відповісти
"Мудрий нарід" Сакартвело теж наступає на граблі зеленої плісняви ...
показати весь коментар
10.06.2022 19:13 Відповісти
Що сталося з країною вільних грузинів ???? !!!!!
показати весь коментар
10.06.2022 19:20 Відповісти
З країною , в яку я був закоханий ...
показати весь коментар
10.06.2022 19:22 Відповісти
Вона стала колонією смердючих кацапів ((
показати весь коментар
10.06.2022 23:34 Відповісти
А чому б не сказати, що не дозволив нєкий Бздина Іванішвілі, на утриманні якого перебуває уряд Грузії та самої мадам Саломе.
показати весь коментар
10.06.2022 19:13 Відповісти
а накуй она тут здалась
показати весь коментар
10.06.2022 19:48 Відповісти
Куда їх у Європу? Це буде друга мадярщина!
показати весь коментар
10.06.2022 19:17 Відповісти
Так хто їй не дозволив - парламент Грузії?
показати весь коментар
10.06.2022 19:19 Відповісти
Згідно з 52-ою статтею Конституції Грузії, президент здійснює представницькі повноваження у зовнішніх зносинах, веде переговори з іноземними державами та міжнародними організаціями за згодою уряду. Джерело:

схоже, уряд грузії
уряд відмовив їй у здійсненні візитів до Франції, Польщі та України. Джерело:
показати весь коментар
10.06.2022 19:36 Відповісти
Шмигаль такий шмигаль. Що з нього взяти? Зрадник.
показати весь коментар
10.06.2022 19:19 Відповісти
а при чому тут шмигаль чи дригаль
показати весь коментар
10.06.2022 19:37 Відповісти
До сих пір не можу второпати, якого чорта міхо поперся в лапи до прокацапленої влади в Грузію?
показати весь коментар
10.06.2022 19:23 Відповісти
Якщо кокс не нюхаєш - не зрозумієш (( ти багато розумієш у відповідях яневтіка на запитання задані йому раптово ?
показати весь коментар
10.06.2022 23:36 Відповісти
І што єто такоє странноє проізошло? Даже і нє понятно. Подмахівалі-подмахівалі Путіну, старалісь, оказалось, што нє то і тєпєрь безвіз в Украіну пострадал? К чєму єто, кто віноват і что дєлать?Тьотя нє понимаєт, об'ясніте єй.
показати весь коментар
10.06.2022 19:26 Відповісти
И, шо, и нормально, как и в Украине - большинство хотело что бы зеленский вкатал бабло в асфальт и потом ввх уничтожил тысячи украинцев - но виновато - НАТО,ЕС, Порошенко. бубочка святой - твари.
показати весь коментар
10.06.2022 19:31 Відповісти
Я думал, что только у нас тупое быдло выбрало шута-идиота и такую-же тупую его зе-команду. А оказывается, и у грузинов пороблено. ******. Радует, что хоть не у всех, так-же как и у нас.
показати весь коментар
10.06.2022 19:36 Відповісти
Грузія та Молдова ще не готові до вступу в ЄС , бо недостатньо деросіфіковані та дерабофіковані...Як можна країнам з невідстороненими від влади посіпаками ***** надавати однаковий статус з Україною??? Їм самим повинно бути соромно...
показати весь коментар
10.06.2022 19:37 Відповісти
Да какая разница. Все равно никого принимать и не собираются. Грузия в ЕС, в такое может поверить только полный дебил.
показати весь коментар
10.06.2022 20:22 Відповісти
..уряд Грузії підносить капці хйлу у зубах і ********, коли його чухають за вушком?.. якщо так, тО - не Грузини (яких за два роки я трОшки пізнав), а ганчірки..(
показати весь коментар
10.06.2022 20:01 Відповісти
Ну не беда, лишьбынеСаакашвилли.
показати весь коментар
10.06.2022 20:11 Відповісти
************!
показати весь коментар
10.06.2022 20:54 Відповісти
***** вона тут потрібна...
показати весь коментар
10.06.2022 21:10 Відповісти
Що, так важко написати зрозуміло? Що уряд Грузії не дозволив ці відвідини?
показати весь коментар
10.06.2022 21:30 Відповісти
Після війни 1993-го (Абхазія) та 2008-го (Південна Осетія) грузинський народ схоже відчув у собі поклик генів сраліна і берії, якщо його так припекло обрати до влади нинішнє прокацапське керівництво... і влада Грузії зараз ще щось там вякає, мовляв якщо давати статус кандидата в ЄС Україні і Молдові, то чого його не дають Грузії... і не дадуть. поки народ в Грузії знову не обере проєвропейську владу. інакше грузин чекає доля Білорусі - тайожний союз і ОДКБ.
показати весь коментар
10.06.2022 21:40 Відповісти
Співчуваю грузинам, вони теж влізли в зелене гівно і не знають, як вилізти ....
показати весь коментар
10.06.2022 22:02 Відповісти
грузии нет уже, есть областной центр роисси, бабло для грузин вкуснее свободы.
показати весь коментар
10.06.2022 22:14 Відповісти
министр без портфеля, свадебный генерал ... церемониальный президент
показати весь коментар
10.06.2022 23:16 Відповісти
Домушніки
показати весь коментар
10.06.2022 23:40 Відповісти
Грузинские князья помогли появиться на свет полуграмотному алкоголику, сифилитику,сексизвращенцу с психическими заболеваниями ( страхи детства быть убитым как брат) - Пётру 1 , от дочери татарского князя Нарыша - Нарышкина. При Петре грузины массово оккупировали Двор - были в фаворе. Уважаю грузинский народ, много друзей, люблю их культуру , но не понимаю откуда такая любовь к свинособакам , как можно выбирать такое откровенное пророссийское гавно в правители( даже хуже чем у нас)Может сталинизм как то повлиял ? У них база раши фактически в Тбилиси - а они их любят ??????
показати весь коментар
11.06.2022 09:30 Відповісти
Пам"ятаю, як свого часу в порту з ешелонів перевантажували танки, БМП, БТР та ще багато чого в закритих контейнерах на допомогу братній Грузії, щоб відбити московську агресію. То було при Президентах Ющенкові і Саакашвілі. Гарна подяка нам від "братньої" Грузії. Але, як кажуть українці - "ще хто-зна як доведеться..."