5403 відвідувача онлайн
3 578 12

Уряд заборонив експортувати українські газ, вугілля та мазут

уголь

Кабінет Міністрів встановив нульові квоти на експорт вугілля, мазуту та газу українського видобутку.

Про це йдеться в постанові уряду №666 від 10 червня 2022 року, повідомляє Цензор.НЕТ.

Цей документ встановлює нульові квоти на експорт низки товарів, які підлягають ліцензуванню.

Зокрема, такі нульові квоти були встановлені на:

  • паливо рідке (мазут);

  • вугілля кам'яне, антрацит; брикети, котуни та аналогічні види твердого палива, одержані з кам’яного вугілля (крім коксівного вугілля);

  • газ природний українського походження.

Нагадаємо, 7 червня уряд створив штаб із підготовки України до старту нового опалювального сезону.

Топ коментарі
+9
Не прошло и три месяца войны...
показати весь коментар
14.06.2022 09:03
+7
Мляха-муха... А с чего-же Беня КАЛомойский кормиться будет?

Хотя, у власти всегда было правило : друзьям - все, а конкурентам - закон.
показати весь коментар
14.06.2022 09:13
+4
Бідненькі власники шахт і газодобувні компанії. Такі жертви для них

Якщо раптом завтра виділять якісь ненульові об'єми квот, то такі як ви почнуть кричати: «АААА, продадуть вугілля і газ за кордон, змерзнемо взимку».
А рішення про нульові квоти правильне, стримає трохи зростання цін.
показати весь коментар
14.06.2022 09:16
Коментувати
Сортувати:
Не прошло и три месяца войны...
показати весь коментар
14.06.2022 09:03 Відповісти
І що це дасть?Заставлять продавати державі по ціні яку самі і встановлять?Добивають бізнес.
показати весь коментар
14.06.2022 09:07 Відповісти
показати весь коментар
14.06.2022 09:16 Відповісти
Ага.Власники шахт і ренту платять і вугілля будуть продавати не по риночним а штучним цінам що кабмін встановить.
показати весь коментар
14.06.2022 10:35 Відповісти
Буде як з паливом.
показати весь коментар
14.06.2022 09:46 Відповісти
Мляха-муха... А с чего-же Беня КАЛомойский кормиться будет?

Хотя, у власти всегда было правило : друзьям - все, а конкурентам - закон.
показати весь коментар
14.06.2022 09:13 Відповісти
Постанова уряду №666 це прикол якийсь. А зима буде складною, це вже неозброїним оком видно.
показати весь коментар
14.06.2022 09:18 Відповісти
Предприятие в Киеве территория около 10 га с множеством построек и своей котельной. Руководство уже сообщает всем арендаторам, что зимой топить будет нечем! Дрова купить невозможно, с газом проблема такова, что купить его по космическим ценам дохлое предприятие не в состоянии, так как многие просто не могут платить аренду, а те что платят , в разы меньше прошлогодних сумм
показати весь коментар
14.06.2022 09:29 Відповісти
Краще зима складна чим війна. 2014 якось пережили і наступну протягнете.
показати весь коментар
14.06.2022 09:42 Відповісти
bo taty

@vbobber1

Про газові родовища України,так і залишилася таємниця,хто володіє,чому і як придбав?
І чи будемо ми з газом наступної зими?
показати весь коментар
14.06.2022 09:42 Відповісти
А чего не в январе?
показати весь коментар
14.06.2022 09:53 Відповісти