7609 відвідувачів онлайн
3 636 12

Уряд заборонив експортувати українські газ, вугілля та мазут

уголь

Про це йдеться в постанові уряду №666 від 10 червня 2022 року, повідомляє Цензор.НЕТ.

Цей документ встановлює нульові квоти на експорт низки товарів, які підлягають ліцензуванню.

Зокрема, такі нульові квоти були встановлені на:

  • паливо рідке (мазут);

  • вугілля кам'яне, антрацит; брикети, котуни та аналогічні види твердого палива, одержані з кам’яного вугілля (крім коксівного вугілля);

  • газ природний українського походження.

Нагадаємо, 7 червня уряд створив штаб із підготовки України до старту нового опалювального сезону.

Топ коментарі
+9
Не прошло и три месяца войны...
показати весь коментар
14.06.2022 09:03 Відповісти
+7
Мляха-муха... А с чего-же Беня КАЛомойский кормиться будет?

Хотя, у власти всегда было правило : друзьям - все, а конкурентам - закон.
показати весь коментар
14.06.2022 09:13 Відповісти
+4
Бідненькі власники шахт і газодобувні компанії. Такі жертви для них

Якщо раптом завтра виділять якісь ненульові об'єми квот, то такі як ви почнуть кричати: «АААА, продадуть вугілля і газ за кордон, змерзнемо взимку».
А рішення про нульові квоти правильне, стримає трохи зростання цін.
показати весь коментар
14.06.2022 09:16 Відповісти

Завантаження...