5153 відвідувача онлайн

ЗСУ використовують артилерію більш професійно, ніж росіяни, - Міллі

міллі

Голова об’єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів Марк Міллі заявив, що "навички українських артилерійських підрозділів є дуже-дуже добрими".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це Міллі заявив на пресбрифінгу.

"Я скажу так: українська артилерія, навички українських артилерійських підрозділів є дуже-дуже добрими", - зазначив він.

Міллі зауважив, що ЗСУ досягли серйозного ефекту на полі бою з використанням гаубиць M777, які надали США разом із союзниками.

"І ми очікуємо, що українці так само опанують системи HIMARS", – сказав генерал.

За його словами, армія РФ хоч і має суттєву перевагу в кількості артилерійських систем, просто завдає масованих ударів по мирних містах.

"Росіяни вдаються до хаотичного вогню, який не завжди досягає ефекту у військовому плані", – вказав Міллі.

Американський генерал висловив переконання, що ЗСУ використовують артилерію набагато професійніше: "Українці ведуть бої в дуже ефективний спосіб – як щодо застосування тактики, так і ведення вогню, а також маневрів".

Топ коментарі
+16
ТОму що у наших ЗСУ на двох бійців - три вищі освіти, а у кацапів - три відсидки в тюрмі!
показати весь коментар
16.06.2022 09:03 Відповісти
+5
Якщо Україні надавати по 18 гармат у квартал, то хоч не хочешь, нашм артилеристам нічого не залишається як бути змушеними бути суперпрофесійними, щоб залишилося чим воювати.
показати весь коментар
16.06.2022 09:11 Відповісти
+4
Ну всё. Пошла жара. Один долбо@б брякнул дичь и понеслось по трубам.
показати весь коментар
16.06.2022 09:19 Відповісти

Завантаження...