Україна прийшла до Російської імперії з трьома територіями, - Путін

Президент РФ Володимир Путін вважає, що Радянський Союз – це територія історичної Росії, а Україна "прийшла" до Російської імперії лише з трьома територіями.
Про це Путін заявив на засіданні Петербурзького міжнародного економічного форуму, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.
"Радянський Союз – це що таке? Це історична Росія. Так вийшло, він припинив своє існування. І я хочу це підкреслити, ми завжди з повагою за новітню історію ставилися до тих процесів суверенізації, які відбувалися на пострадянському просторі", - пояснив президент РФ.
Путін заявив, що Росія має "братні" відносини з Казахстаном, і РФ зацікавлена в зміцненні подібних відносин. "Кому на думку може спасти псувати відносини з Казахстаном?", - запитав очільник Кремля. Він також дав зрозуміти, що російської агресії в Україні та окупації Криму не було б, якби відносини були "добрими" та "партнерськими".
"Те ж саме було б з Україною, абсолютно. Були б у нас союзницькі добрі, просто партнерські хоча б відносини, на думку б нікому не спало... І не було б проблеми, до речі, щодо Криму. Тому що, якби дотримувалися права людей, які там проживають, російськомовного населення, з повагою ставилися б до російської мови, культури, ну на думку нікому не спадало б".
Президент країни-агресора також заявив, що Україна "прийшла" до Російської імперії лише з трьома областями.
"Україна прийшла до Російської імперії з трьома територіями фактично – Київ та Київська область, Житомир, Чернігів, ось і все", - розповів Путін.