Бійці 72-ї ОМБр збили "Іглою" російський Су-25 на Донеччині

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців.
"Ми знову на Донеччині.
І невпинно знову знищуємо різну колорадську нечисть. І не тільки з нашої землі. В небі теж чимало шкідників, але на одного вже менше.
Су-25 рашистів вирішив поцікавитись: "А хто тут?" Відповідь була миттєва. Гепнувся гучно та яскраво. Бо у вмілих руках і ПЗРК "Ігла" гарний інструмент для прибирання всілякого непотребу з неба", - констатують у бригаді.
Топ коментарі
+42 Ярослав Мельниченко
показати весь коментар
18.06.2022 12:08 Відповісти Посилання +24 Ирина Иваненко #519065
показати весь коментар
18.06.2022 12:03 Відповісти Посилання +21 Ap Kats
показати весь коментар
18.06.2022 12:01 Відповісти Посилання