10458 відвідувачів онлайн
11 486 19

Бійці 72-ї ОМБр збили "Іглою" російський Су-25 на Донеччині

ігла

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців.

"Ми знову на Донеччині.

І невпинно знову знищуємо різну колорадську нечисть. І не тільки з нашої землі. В небі теж чимало шкідників, але на одного вже менше.

Су-25 рашистів вирішив поцікавитись: "А хто тут?" Відповідь була миттєва. Гепнувся гучно та яскраво. Бо у вмілих руках і ПЗРК "Ігла" гарний інструмент для прибирання всілякого непотребу з неба", - констатують у бригаді.

Топ коментарі
+42
Героям Слава!
показати весь коментар
18.06.2022 12:08 Відповісти
+24
Слава Героям! Боже помогай и дальше уничтожать русню
показати весь коментар
18.06.2022 12:03 Відповісти
+21
давай іщьо!!!!
показати весь коментар
18.06.2022 12:01 Відповісти

Завантаження...