10602 відвідувача онлайн

Росія відмовляється визнавати загиблими 27 членів екіпажу крейсера "Москва", - ГУР

гур

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє в телеграмі Головне управляння розвідки МО України.

Так, 27 членів екіпажу серед яких 19 строковиків до тепер вважаються зниклими безвісти. У Севастополі офіційно поховали лише мічмана Вахрушева.

"Командир крейсера капітан першого рангу Купрін, який, порушуючи статут, одним з перших покинув корабель, пояснює свій вчинок намаганням врятувати саме строковиків. Ніби то він отримав такий наказ після вибухів на кораблі.

Родичів загиблих моряків відмовляються приймати як у командуванні ВМФ РФ та командуванні Чорноморського Флоту, так і в органах влади та соціального забезпечення. Їх спрямовують до групи психологів, медиків та юристів яка була спеціально створена для приховування інформації про загиблих та зниклих безвісти окупантів-строковиків", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що дізнавшись про бажання родичів оприлюднити інформацію про загиблих у ЗМІ до них додому та за місцем роботи приходять співробітники ФСБ та проводять "роз’яснювальну роботу" з погрозами про кримінальну відповідальність за розголошення державної таємниці.

Соціальна напруга серед родичів росіян, що загинули на крейсері "Москва", продовжує зростати.

Топ коментарі
+28
Да і йух з ними, українцям зовсім по барабану, що там у мокшандії гребаній робиться.
показати весь коментар
19.06.2022 11:51 Відповісти
+12
показати весь коментар
19.06.2022 11:56 Відповісти
+11
патєрь нєт і війни немає

ще бурятів наберуть,
вони мовчки дохнуть
показати весь коментар
19.06.2022 11:52 Відповісти

Завантаження...