11290 відвідувачів онлайн
19 647 20

Росія "анонсувала" підрив дитячої лікарні в Харкові

харків

Про це заявив Міжвідомчий координаційний штаб РФ, передає Цензор.НЕТ.

У РФ заявляють, що українські військові нібито "під загрозою розстрілу насильно привозять медичний персонал і хворих дітей з інших медичних установ міста" в першу дитячу міську лікарню Харкова.

Крім того, як стверджують у штабі, будівлю лікарні нібито заміновано. У РФ заявляють, що українці нібито планують підірвати будівлю з початком нанесення російськими військами артилерійських ударів по військових об'єктах у Харкові.

Також у окупанти пишуть, що нібито для підготовки фото - і відеоматеріалу в Харкові вже прибули кореспонденти провідних західних інформаційних агентств.

Також в РФ заявили, що до Одеси прибули два репортери CNN у супроводі 10 військовослужбовців "Азова".

"Заплановано відеозйомку підготовлених терактів на цивільних об'єктах для подальшого звинувачення Росії у застосуванні заборонених методів ведення військових дій", - заявили загарбники.

Таким чином, російські окупанти "анонсують" завдання ударів по цивільних об'єктах.

Топ коментарі
+30
показати весь коментар
23.06.2022 23:33 Відповісти
+26
Москальня , у вас агонія і звірячий сказ від того , що невзмозі завоювати
Украіну!

Смерть на вас чекає на нашій землі , кляті фашики 😠
показати весь коментар
23.06.2022 23:35 Відповісти
+24
Зверье, оно и есть зверье. Орда орков.
показати весь коментар
23.06.2022 23:33 Відповісти

Завантаження...