Росія "анонсувала" підрив дитячої лікарні в Харкові

Про це заявив Міжвідомчий координаційний штаб РФ, передає Цензор.НЕТ.
У РФ заявляють, що українські військові нібито "під загрозою розстрілу насильно привозять медичний персонал і хворих дітей з інших медичних установ міста" в першу дитячу міську лікарню Харкова.
Крім того, як стверджують у штабі, будівлю лікарні нібито заміновано. У РФ заявляють, що українці нібито планують підірвати будівлю з початком нанесення російськими військами артилерійських ударів по військових об'єктах у Харкові.
Також у окупанти пишуть, що нібито для підготовки фото - і відеоматеріалу в Харкові вже прибули кореспонденти провідних західних інформаційних агентств.
Також в РФ заявили, що до Одеси прибули два репортери CNN у супроводі 10 військовослужбовців "Азова".
"Заплановано відеозйомку підготовлених терактів на цивільних об'єктах для подальшого звинувачення Росії у застосуванні заборонених методів ведення військових дій", - заявили загарбники.
Таким чином, російські окупанти "анонсують" завдання ударів по цивільних об'єктах.
Украіну!
Смерть на вас чекає на нашій землі , кляті фашики 😠