4694 відвідувача онлайн
8 233 26

Ми залишаємось єдиними, це чітке послання Путіну, - Шольц зустрівся із Байденом

байден,шольц

Канцлер ФРН Олаф Шольц зустрівся із президентом США Джо Байденом.

Про це він повідомив у Twitter, передає Цензор.НЕТ.

"Ми залишаємося єдиними, ми залишаємося разом. Це наше чітке послання президенту Путіну. Вітаю з прибуттям на саміт G7 президента США Джо Байдена", - зазначив канцлер.

Топ коментарі
+20
Насколько я обычный гражданин, понял,то путину послания надо сдать на ракетах,а по другому он не понимает
показати весь коментар
26.06.2022 13:54 Відповісти
+16
Выкормили очередного Гитлера, потом послания ему строчат.
показати весь коментар
26.06.2022 13:59 Відповісти
+8
+100, в Кремль
показати весь коментар
26.06.2022 13:55 Відповісти

Завантаження...