Ми залишаємось єдиними, це чітке послання Путіну, - Шольц зустрівся із Байденом

Канцлер ФРН Олаф Шольц зустрівся із президентом США Джо Байденом.
Про це він повідомив у Twitter, передає Цензор.НЕТ.
"Ми залишаємося єдиними, ми залишаємося разом. Це наше чітке послання президенту Путіну. Вітаю з прибуттям на саміт G7 президента США Джо Байдена", - зазначив канцлер.
Топ коментарі
+20 Евгений Пэ
показати весь коментар
26.06.2022 13:54 Відповісти Посилання +16 Андрей Лавриненко #413115
показати весь коментар
26.06.2022 13:59 Відповісти Посилання +8 Oleksandr Yushchuk
показати весь коментар
26.06.2022 13:55 Відповісти Посилання