10520 відвідувачів онлайн
1 902 3

Ворог обстріляв із мінометів та АГС Чернігівщину, - ОК "Північ"

обстріл,чернігівщина

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Оперативного командування "Північ".

Як зазначається, спочатку було зафіксовано 10 вибухів, ймовірно з міномету, в районі населеного пункту Леонівка. Далі зафіксовано ще шість вибухів у районі населеного пункту Миколаївка. А також повідомлено про чотири вибухи, ймовірно з АГС, в районі населеного пункту Леонівка.

"Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", - йдеться у повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
Минометы и АГС это ничто по сравнению с КР. Можно и в погребе пересидеть
показати весь коментар
01.07.2022 10:19 Відповісти
А обстріли КР можна і у Європі пересидити, правда?
показати весь коментар
01.07.2022 10:35 Відповісти
Дивлячись які міномети "Тюльпан" калібру 240 мм застосовується для руйнування фортифікаційних споруд На Чернігівщині вперше застосували ще весною - під Шестовицею
показати весь коментар
01.07.2022 10:56 Відповісти