11231 відвідувач онлайн
3 557 15

Уряд Німеччини про обстріл Одещини: "Дії Росії є нелюдськими та цинічними"

обстріл

Про це заявив журналістам речник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Федеральний уряд найрішучіше засуджує ракетний обстріл російськими військовими цивільного житлового будинку та центру відпочинку в Одеській області, в результаті якого загинуло багато людей. Це ще раз у жорстокий спосіб демонструє нам, що російський агресор свідомо йде на смерть мирних жителів. Дії російської сторони, яка говорить про побічні втрати, є нелюдськими та цинічними", - заявив Гебештрайт.

Він зауважив, що й російське населення має нарешті осягнути цю правду.

Речник також повторив, що уряд Німеччини засуджує жахливий напад на торговельний центр у Кременчуці кілька днів тому. Висновки з цього зроблено, рішення приймаються. Ця тема обговорювалася на полях нещодавнього саміту G7 у Баварії.

"Напади на мирне населення є військовими злочинами. російському президенту путіну та винним доведеться відповісти за це", - підкреслив офіційний представник федерального уряду.

Як повідомлялось, у ніч проти 1 липня російська армія завдала удару по селу Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. Ракети влучили у житлову дев'ятиповерхівку і базу відпочинку. Наразі кількість загиблих сягнула 21 особи.

Топ коментарі
+8
Озабоченность забыли
показати весь коментар
01.07.2022 22:13 Відповісти
+8
танки давайте, а не крокодилячі сльози !
показати весь коментар
01.07.2022 22:15 Відповісти
+7
https://twitter.com/CurrentTimeTv/status/1542857087528718338?cxt=HHwWhMC-lZiWqukqAAAA Старого "геополітичного" ішака ніхто сьогодні не зустрів в Ашхабаді
показати весь коментар
01.07.2022 22:16 Відповісти

Завантаження...