8451 відвідувач онлайн
3 666 30

"План Маршалла" для України має врахувати екологію, - комісар ЄС

екологія,ліс,річка

У планах відновлення України потрібно буде звернути увагу на відновлення зруйнованих війною екосистем країни.

Про це заявив комісар ЄС з навколишнього середовища Віргініус Сінкявічюс, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

За його словами, екологічні втрати від конфлікту "зростають щодня" і на відновлення екології можуть знадобитися "покоління".

Наступного тижня лідери десятків країн і міжнародних організацій зберуться в швейцарському місті Лугано, щоб обговорити відбудову України, сподіваючись розробити "план Маршалла" для відбудови країни, попри те, що напади Росії на Україну все ще тривають.

План "безсумнівно" повинен включати екологічний компонент, додав Сінкявічюс.

"Витрати (екологічні) зростають з кожним днем, тому що ми бачимо, як варварські дії російської сторони не припиняються", - наголосив він.

Сінкявічюс зазначив, що російські війська бомблять хімічні об'єкти" і поставили під загрозу атомні електростанції, а "сотні тисяч тонн" знищеної російської військової техніки також потрібно буде знищити.

Він сказав, що збиток навколишньому середовищу, особливо той, що завдано великим лісам, є "злочином найбільшого масштабу", з яким "потрібно буде розбиратися поколіннями".

Топ коментарі
+11
План Маршалла має реалізовуватися таким чином аби Zeкоманда взагалі не мала доступу до розпорядження іноземними грошима. Хай іноземці виділяють бабло, проводять тендери і контролюють реалізацію. Іншого способу відбудувати країну просто немає!
показати весь коментар
02.07.2022 18:43 Відповісти
+9

Oleg Helgiv:
Гонтарєва увійшла в групу по розробці плана Маршалла для України і можливо стане його керівником. Ні це не тролінг з боку Заходу.
показати весь коментар
02.07.2022 19:08 Відповісти
+7
Будь який план відносно України має передбачати жорсткий фінансовий контроль за діяльністю українських корумпованих гельмінтів-політиканів !!!)))
показати весь коментар
02.07.2022 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для України потрібен план Генералісімуса.
показати весь коментар
02.07.2022 18:28 Відповісти
Перечень генералисимусов в студию❗
показати весь коментар
02.07.2022 18:57 Відповісти
ви перший
показати весь коментар
02.07.2022 19:00 Відповісти

Oleg Helgiv:
Гонтарєва увійшла в групу по розробці плана Маршалла для України і можливо стане його керівником. Ні це не тролінг з боку Заходу.
показати весь коментар
02.07.2022 19:08 Відповісти
Будь який план відносно України має передбачати жорсткий фінансовий контроль за діяльністю українських корумпованих гельмінтів-політиканів !!!)))
показати весь коментар
02.07.2022 19:17 Відповісти
Доречно☝
показати весь коментар
02.07.2022 19:23 Відповісти
Ця пані і клована і д'Єрмака моцно за причиндалля тримати буде!! "Велике крадівництво" не проканає!!!)))
показати весь коментар
02.07.2022 19:23 Відповісти
Дай Бог.
Интересно, что тогда споёт в сопровождении хора им. "Верёвки" некий плешивый и жирный ублюдок страдающий при словах "ВСУ" на диарею? Кошёлки, или как там его?
показати весь коментар
02.07.2022 19:27 Відповісти
Це мені нагадує як циган знайшов зламану підкову і мріє про те, як коня купить.
Може спочатку, Україні потрібно перемогти ворога?
показати весь коментар
02.07.2022 18:32 Відповісти
На Донбасі війна тривала у першій фазі майже 8 років. Ти пропонуєш аби Чернігів, Суми, Ірпінь та інші міста чекали стільки на відновлення? А де людям жити? Відновлення дасть сотні тисяч вакансій - люди мають працювати!
показати весь коментар
02.07.2022 18:48 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2022 18:36 Відповісти
из парадоксов математики "шкура неубитого медведя делится всегда нацело, без остатка"
показати весь коментар
02.07.2022 18:41 Відповісти
Звиздеж☝У каждого свой процент от 🖕
показати весь коментар
02.07.2022 19:00 Відповісти
главное, что должен враховувать план маршалла - уничтожение брата дерьмака, как и самого дерьмака вместе со всей шайкой его подопечных. иначе по "плану дерьмака" - всё подлежит разворовыванию.
показати весь коментар
02.07.2022 18:40 Відповісти
стала відоиа ціна однлї ракети до HIMARS (до 80 км з GPS коригуванням) = $155000
показати весь коментар
02.07.2022 18:41 Відповісти
План Маршалла будет не скоро...,крысы путлера не успокоятся...Шариковское быдло не для того хмырь КГБшный 20 лет "воспитывал"...
показати весь коментар
02.07.2022 18:42 Відповісти
Все как песок☝Только руки ослабли и он начинает сыпатся сквозь пальцы❗Фундамент начинает точиться там где слабее👍Август = крупные поражения. Октябрь = капитуляция❗
показати весь коментар
02.07.2022 19:28 Відповісти
План Маршалла має реалізовуватися таким чином аби Zeкоманда взагалі не мала доступу до розпорядження іноземними грошима. Хай іноземці виділяють бабло, проводять тендери і контролюють реалізацію. Іншого способу відбудувати країну просто немає!
показати весь коментар
02.07.2022 18:43 Відповісти
так і тільки так!
інакше, краще ніяк!
показати весь коментар
02.07.2022 19:02 Відповісти
"План Маршалла" для України має врахувати" не екологію, а наявність олігірхічно-бандитської системи керування країни. А то з Плана Маршалла вийде План Прапорщика.
показати весь коментар
02.07.2022 18:45 Відповісти
Навіть якщо весь "мудрий наріт 73%" виїде закордон, вони і там нас дістануть зібсвоїм шєстьоркою каломойши - вибори ніхто не відмінить на закордонних дільницях
показати весь коментар
02.07.2022 18:51 Відповісти
на привеликий жаль(
показати весь коментар
02.07.2022 19:03 Відповісти
План маршала маэ врахувать жуткую коррупцию в Украине.
показати весь коментар
02.07.2022 19:09 Відповісти
Кучмисты зелемойские успешно продают украинское зерно через Турцию...оплачивают все это Роман Абрамович и Алишер Усманов...РАБzzeянские не миллиардеры путлера...
Тема не для средних УМов...
показати весь коментар
02.07.2022 19:20 Відповісти
Ніяких грошей не вистачить на цих паразитів! Вони недоторкані!
Депутан Железняк писав, що членам наглядових рад зменшать їх гігантські ЗП до 94т грн.
А по факту

Всеволод Дорошенко

"Кабмін вирішив, що війна не привід обмежувати винагороди членам наглядових рад держ компаній!

А ви там собі воюйте!!!"

https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/291788886_3192704911045192_3249925195008718908_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=JoAa4Q2SAUcAX8Kutmz&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AT_7gGHk1mg5vuO5Ab-nEuHMs-Bq3aSG_jr8s5mG0OLtLw&oe=62C4C0A4
показати весь коментар
02.07.2022 19:26 Відповісти
Ещё моду и проблему переедания.
показати весь коментар
02.07.2022 20:33 Відповісти
Почитайте у вікіпедії про цей план.Він був запропонований два роки по війні,а почав втілюватися в життя ще пізніше.Для чого ці розмови зараз?Де той кінець війни?Дурна писанина.
показати весь коментар
02.07.2022 20:49 Відповісти
Та вже ж і программу мільярд дерев написали! Все буде! Нашивають додаткові кармани для грошей