4409 відвідувачів онлайн

РФ збільшила свою присутність у Чорному морі, - ОК "Південь"

море,рф

Росія збільшила своє корабельне угруповання в Чорному морі до 5 ракетних кораблів та двох підводних човнів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ОК "Південь".

"Корабельне угруповання Чорноморського флоту збільшилося – зараз це п’ять ракетних кораблів та два підводні човни, що несуть разом 48 "Калібрів", разом з ними один великий десантний корабель", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що загроза ракетних атак залишається, морська десантна операція – маловірогідна, але не скасована.

Топ коментарі
+5
Мне тоже не понятно это заявление. Насколько я помню, Турция закрыла Чёрное море для входа ресейских кораблей, оставив только возможность выхода.
показати весь коментар
07.07.2022 07:16 Відповісти
+5
Та це "писарчуки" у нас такі на "Цензорі" - хочуть "блиснуть вумним висловом" Просто час від часу кацапня проводить ротацію - деякі судна виводить з Балаклави чи інших портів у море Потім їх повертає для поповнення запасів пального, продуктів та води Якщо стріляли - для відновлення Б/К Крім того - час від часу вузли та агрегати починають "барахлить" Буває - ламаються А регламентні роботи? Все це краще зробить на базі, а не у відкритому морі Зробили, що потрібно - повернули судно назад в море От і все
показати весь коментар
07.07.2022 08:31 Відповісти
+4
Збільшилася яким чином? Зайшли до Чорного моря через закритий Босфор?
показати весь коментар
07.07.2022 06:58 Відповісти

Завантаження...