РФ збільшила свою присутність у Чорному морі, - ОК "Південь"

Росія збільшила своє корабельне угруповання в Чорному морі до 5 ракетних кораблів та двох підводних човнів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ОК "Південь".
"Корабельне угруповання Чорноморського флоту збільшилося – зараз це п’ять ракетних кораблів та два підводні човни, що несуть разом 48 "Калібрів", разом з ними один великий десантний корабель", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що загроза ракетних атак залишається, морська десантна операція – маловірогідна, але не скасована.
Топ коментарі
+5 Дмитрий Ч
показати весь коментар
07.07.2022 07:16 Відповісти Посилання +5 Яр Холодний
показати весь коментар
07.07.2022 08:31 Відповісти Посилання +4 S. Fogger
показати весь коментар
07.07.2022 06:58 Відповісти Посилання